Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi elhanyagolás?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyunk a férjemmel, gyerek még nincs de egyre jobban úgy érzem, h érzelmileg többet akarok. Magam sem tudom, h mit. Szeret azt tudom, de valami nagyon hiányzik és sírni tudnék miatta, megbeszélni nem tudjuk, nem lelkizős próbáltam már többször, de kudarc. 2 éve irogatott egy lánynak, semmi "olyat", de mivel alapból nem egy "lányokkal barátkozós típus" én ebbe többet láttam. Ott elveszett valami és azóta elnyomom magamban az érzést, de nem tudom túl tenni magam rajta. Nem csalt meg, de valamiért mégis így érzem és nem tudok ebből kilábalni. Nem akarom/akarnám megcsalni, ez nem opció, csak nem tudom mit tegyek
2018. jan. 7. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás az, ami a te értékrendedbe nem fér bele - jelen esetben a levelezésről beszélünk, ami miatt rágod magad. Nálad úgy néz ki, már ez is átlèpi a határt, másoknak viszont a párcserés szex is belefér. Mindenkinél más és más az, ami még elfogadható, és ami nem.

És hogy mit tegyèl?

Rendet a kapcsolatodban, az ágyban pedig védekezz! Nem a gyerek a megoldás a hűtlenségre/féltékenységre/párkapcsolati problémàkra!

2018. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ,én nekem olyan furcsa hogy kapcsolatban más nőknek irkál valaki... Nekem eszembe sem jutott volna míg kapcsolatban voltam...meg a másik dolog hogy nekem sem esne jól ha a barátnőm csinálná ugyanezt. Szóval elhiszem hogy rosszul esik még ha "semmi olyat" sem irkálnak.

F35

2018. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

"......többet akarok. Magam sem tudom, h mit." Akkor a te hibád, hogy nem tudjátok megbeszélni. Ha el tudnád mondani, hogy mi bajod,arra már tudna mondani valamit, amit te lereagálhatnál valahogyan. Előbb-utóbb magadba kéne nézned, addig is kellemes vergődést.

31/f

2018. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nos kedves utolsó, azt hiszem bizalmat, több pozitív töltetű izgalmat, lángoló stabil szerelmet. A gond az, hogy többször próbáltam megbeszélni, elmondtam, hogy nem tudom túltenni magam és még mindig bánt, de a válasz az volt, hogy hisztizek és túlreagálok. Nálunk a megbeszélés vitába torkollik. Ha megtudnám magamnak mondani hogy mit érezzek vagy épp ne érezzek, nem "vergődnék". De édes vagy, köszönöm neked is a válaszod.
2018. jan. 7. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Tökre megértem a pasid, ha elhajt jó messzire! Bizalom ugyanis vagy van, vagy nincs, az nem olyan, hogy te hisztizel, a pasid meg a vita végén azt mondja, hogy "tessék, itt van 3 kilò belőle".

Az izgalom meg kettőtökön múlik. Utoljára mikor vártad egy kád illatos, forró fürdővel, szexi fehérneműben egy pohár pezsgővel munka után?

A lángoló szerelemmel dettó ez a helyzet. Kihisztizni nem figod tudni..... sőt... a hisztikkel csak egyre messzebbre tolod magadtól.

2018. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Én meg a Kérdezőt is tökre megértem.Várhatja ő a párját bárhogyan,ha csak mellékszereplő a saját férje életében,akkor b..szhatja.Nyilván az ő hibája,hogy rossz embernek mondott igent annó,a többi viszont a férje tahósága.Nekem sem tetszene,ha a pasim valami lotyóval levelezgetne a hátam mögött.
2018. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy az hiszti, ha leülök vele normális hangnemben megbeszélni az érzéseimet,gondolataimat, problémáimat. Egy normális kapcsolatban ez alap, én nem támadlak meg téged, de furcsa felfogásod van, ha szerinted inkább kussoljak és nyomjam el magamban, minthogy őszintén elmondjam. Szerintem nem álltál ott az ajtóban egyszer sem és nem hallgattad végig ezeket a beszélgetéseket, de köszi az okítást. Van akinek a hiszti a kombinálást jelenti, van akinek meg a rikácsolást és csapkodást. Nos a mi esetünkben az előbbit, szóval ezért miért is kéne elhajtania? Mert nekem bántó, hogy másnak írt anno? Sajna még mindig nem találták fel a gondolatésérzésmegváltoztatókapszulát. Ő nem vevő rá, mert nem beszél soha az érzéseiről, mindig mindent besöpör a szőnyeg alá.
2018. jan. 7. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Akinek nem tetszik a férje levelezgetése, az váljon el! De aki megbocsátott, az ne csak névlegesen bocsásson meg, hanem ténylegesen, és ne az legyen folyton napirenden, hogy ő nem tudja elfelejteni a levelezgetést!

A dolgok nem annyira bonyolultak, mint amennyire túlbonyolítják egyesek.....

2018. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem a megfelelő emberhez mentél hozzá...

Lelkileg nem ad semmit. Jogos az elvárásod, hogy megértést kapj, tiszteletet (ha a problémádról beszélsz), stb. EZ hiányzik. Nem vagytok "barátai" egymásnak.

2018. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Higgy nekem: nem lesz jobb! Én kétszer ennyi ideje vagyok egy hasonló kapcsolatban (itt nem volt levelezés/megcsalás stb., csak simán sz.rik rám), és a válást fontolgatom.

Az emberek nem tudnak kibújni a bőrükből, ha ő ez a típus, ilyen is marad, és neked mindig hiányérzeted lesz. Minél előbb lépsz le, annál több esélyed lesz megtalálni a hozzád illőt.

2018. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!