Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi elhanyagolás?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyunk a férjemmel, gyerek még nincs de egyre jobban úgy érzem, h érzelmileg többet akarok. Magam sem tudom, h mit. Szeret azt tudom, de valami nagyon hiányzik és sírni tudnék miatta, megbeszélni nem tudjuk, nem lelkizős próbáltam már többször, de kudarc. 2 éve irogatott egy lánynak, semmi "olyat", de mivel alapból nem egy "lányokkal barátkozós típus" én ebbe többet láttam. Ott elveszett valami és azóta elnyomom magamban az érzést, de nem tudom túl tenni magam rajta. Nem csalt meg, de valamiért mégis így érzem és nem tudok ebből kilábalni. Nem akarom/akarnám megcsalni, ez nem opció, csak nem tudom mit tegyek
2018. jan. 7. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csak írt másnak. Nem tudom, mikor volt ez, de még mindig ezen forogsz. Elhajtva meg azért vagy, mert megmondod neki, hogy elcseszte....véglegesen...kész. Még mindig nem bocsátottál meg neki és bármit tehet, nem tudsz ezen túl lépni. Erre te várod a lángoló szerelmet és társait....én mondom vergődsz és valamilyen szinten ő is. Bárhogyan szépítem neked kérdező, ez a dolog úgy néz ki, hogy te nem kapod meg amit akarsz, ő pedig olyan szekér után fut, ami nem veszi fel és egyik következik a másikból. Jelenleg egymásra vártok, hogy majd a másik lép, de ilyen nincs. Mindkettőtöknek nyitni kell a másik felé vagy cseszhetitek.

31/f

2018. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!