Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem mindenek felett?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy összejövök egy sráccal randizgattunk egy ideje de mindig az volt hogy én mászkáltam utána 100km- ert. Ahogy randizgattunk rájöttem nem igazán jönnék ki jól. (Persze miután már lefeküdtünk). Mondtam a srácnak nem fog működni a dolog, mert hát nem volt egy a nézetünk és teljesen más merre mint én vagy ahol dolgozom, vagy ahova suliba járok. Fiatalok vagyunk,eszembe se jutott hogy összeköltözzünk. De a srác nem értette hogy én miért akarok lemondani a jóról (ő szavával) Hiába mondtam neki mellette nem tudok boldog lenni. Nem fogta fel. Egyetemre járok,dolgozom hogy fizessem a tandíjam az otthoni helyzet sem túl rózsás (állandó veszekedések).Alig van szabadidőm és nem szeretném olyan emberrel tölteni aki egy tapló...

ezeket elmondtam neki szebben és az jött le hogy én egy bulikirálynő vagyok, akit nem érdekel más csak hogy másokat kihasználjon. Gyerekes vagyok hogy nekem csak akkor jó egy férfi ha az én városomba van ha már utazni kell az nem...

Mi a véleményetek? Hogyan kezelnétek egy ilyet?



2018. jan. 7. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mivel 100 km-re van, és nem akar utazgatni, így nem kell vele törődnöd, lezárhatod az ügyet.
2018. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Letudnám annyival, hogy nem tudja kezelni a visszautasítást. Ha olyan ember, akibe beleszeretek, gyorsan haladnak előre a dolgok, jól megvagyunk, akkor nem érdekel mennyit kell utaznom hozzá. Persze azért a kölcsönösség itt is szempont, ne mindig én rohangáljak. Én úgy gondolom, hogy egy jó kapcsolat ezerszer többet ér, mint eggyel jobb érdemjegy a suliban, vagy plusz pár ezer forint egy napi melóból. De ha nem érzem azt, hogy nekem ő a minden, és hosszú távon vele szeretnék lenni akkor nem leszek. Akkor se, ha a szomszéd házban lakik. Ha nincs kölcsönös, erős szerelem akkor nincs értelme együtt lenni. Ezt pedig a másik félnek el kell fogadnia.

Egyébként ebből is látszik, hogy neki nem te kellettél, csak hogy legyen valaki. Ha fontos lettél volna neki, akkor kompromisszumot keresett volna, és azt mondta volna, hogy megoldjátok, gondold át mégegyszer. Nem pedig sértegetni kezdett volna.

2018. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták. Sehogy. Eddig is te mentél, ezentúl nem mész, és le van zárva.
2018. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lezártuk a dolgot, pár hete csak újból megkeresett hogy nem érti miért nem működnek a dolgok kettőnk között... és rendesen beoltott hogy velem valami baj van.. el vagyok cseszve.. hogy én akkor sose fogok senkivel se boldog lenni.. (igazából itt jöttem rá nem bántam meg a döntést) de nem értettem miért támad ennyire :)
2018. jan. 8. 00:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem ő utazgat 100 kilometert utanad? Lehet már akkor ő is mashogy gondolná.
2018. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!