Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt, én 22 éves vagyok, a párom 25. Nagyon szeretem, próbálok mindig mindenben a kedvére tenni, de ő elég rideg velem. Az alaptermészete is ilyen, de régen jóval kedvesebb volt. Sokszor meg kell játszanom magam, nem lehetek rosszkedvű, mert azon felhúzza magát, nem támogat szinte semmiben. Azok a tulajdonságok viszont mind megvannak benne, amik nekem alapvetőek egy kapcsolatban: nem ütött meg soha, nem agresszív, nem titkolózik, nem nézeget más lányokat, nem kedvelget ribis képeket, nem is nagyon beszélget lányokkal. A környezetemben rengeteg kapcsolat ilyeneken bukott el, a legtöbb férfi (és persze sok nő is) sunnyog, a párja háta mögött másokkal flörtölget, kavargat.

Még mindig úgy gondolom, inkább legyen valaki kicsit kevésbé kedves, de legalább egyenes, őszinte és korrekt, de nagyon hiányzik egy kis "szeretgetés" és érzelmi támasz.

Nem szeretnék rossz kapcsolatban maradni, de nem tudom, létezik-e olyan ember, akiben a számomra fontos tulajdonságok mind megvannak, de mellette még kedves és támogató is.


2018. jan. 8. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A másik támogatása egy a kapcsolatok alapkövéből. Írásod alapján leginkább már csak a megszokás miatt vagytok együtt, a szerelem rég kihűlt.


Volt nekem is egy ilyen kapcsolatom, pont annyi voltam, mint most te. Beláttuk, hogy ez már nem az, mint aminek lennie kéne, és harag nélkül elváltak útjaink. Azóta is beszélünk kb évente kétszer pár percet, hogy mi van a másikkal, de a kapcsolatot lezártuk. Más exemmel nem beszélek soha, nem is akarnék.


Hidd el, megtalál még a szerelem, nem is egyszer, fiatal vagy még. Ilyenkor egy nem működő kapcsolatban bent maradni csak a saját időd, és éveid elpazarlása.


Fogadd el a fenti sorokat egy 32 éves nőtől, aki sok kapcsolaton túl van már.

2018. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. Lehet találni olyat aki nem flörtölget, de támogató is. Biztos, hogy nemcsak az én férjem ilyen
2018. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Az első hozzászólóval értek egyet! Annak ellenére, hogy pasi vagyok!
2018. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És szerintetek létezik, hogy egy férfi kimutatja az érzelmeit és támogató, de mellette még korrekt is? Mindenkinél azt látom, hogy vannak a képben más lányok is folyamatosan, hiába a (csinos, aranyos) barátnő. A legjobb fiúbarátom szintén bevallotta, hogy már megcsalta a barátnőjét és más lányokkal is szokott beszélgetni. Persze ugyanez a másik nemnél is jellemző, és én nagyon elítélem. Inkább elviselem, ha valaki néha csúnyán beszél velem, mint hogy látszólag a tenyerén hordozzon, de a hátam mögött még 3 csajt szédítsen.
2018. jan. 8. 22:37
 5/16 anonim ***** válasza:

huh mondjuk, a nem ütött meg soha, nem agresszív pontok egy civilizált embernél alapvetőek... van ilyesfajta rossz tapasztalatod, azért emelted ezt ki? csak mert valaki nem üt meg, még nem lesz a lovag fehér lovon...

úgy érzem önbizalomhiányod is lehet, hogy nem akarod, hogy más nőket is észrevegyen a párod. ez nem valami szörnyű dolog, mindenkinek van szeme a szépre. ez még nem jelenti, hogy megcsalja a párját....


bár szerintem ha az alapvető kommunikáció hiányzik, és nem tudjátok a problémákat megbeszélni, és meg kell játszanod magad, akkor mégsem oly jó és őszinte ez.

2018. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem kérsz sokat. A kedvesség, szeretgetés, masikkal törődés nekem alap dolog. Sose csaltam meg a párom, tehát van olyan aki ezt a kettőt tudja egyszerre. Miért ne lenne? Semmi összefüggést nem látok a kettő között. Aki rideg természet az biztos nem csal meg? Úgy érzem te inkább saját magaddal szemben vagy kishitű. Azért tűröd el a dolgait, mert nem hiszed el, hogy egy nála érzelmesebb ember is kitartana melletted. Tartsd magad többre ennél!

Betegesen féltékeny se legyél. Miért gond ha néha barátilag beszélget lányokkal? ( Nem flörtölve). Ezen érett embernek nem kéne fennakadni.

2018. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vannak lány barátai, ahogy nekem is fiú barátaim. De idegen lányokkal titokban szexi üzenetek váltása nem fér bele. Szerintem ez nem beteges féltékenység.
2018. jan. 9. 00:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Bőven vannak olyan férfiak, akik nem csak a farkuk után mennek és ugyanakkor ki tudják mutatni, hogy szetetnek.
2018. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Rendes ember, nem kocsmázik, nem ver... hű de régi szövegek ezek.

"mik nekem alapvetőek egy kapcsolatban: nem ütött meg soha, nem agresszív, nem titkolózik".


Dehogynem agresszív:"Sokszor meg kell játszanom magam, nem lehetek rosszkedvű, mert azon felhúzza magát,"

Ja, meg nem támogat semmiben, - hát eléggé minimál igényeid vannak - nyilván ennél az érzelmi analfabétánál is van rosszabb, - de hát van jobb is.

2018. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"És szerintetek létezik, hogy egy férfi kimutatja az érzelmeit és támogató, de mellette még korrekt is?"


Már hogyne létezne? Addig mondjuk nem fogod megtalálni, amíg egy olyan tirpákkal vagy együtt, aki se nem tisztel, se nem szeret téged. A tettei mindent elárulnak, akire ennyire nem számíthatsz, annak egyáltalán nem vagy fontos, minden más csak rizsa.

2018. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!