Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzi azt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi azt a barátom, hogy nem törődöm foglalkozom vele?

Figyelt kérdés
Már két éve együtt vagyunk és korábban nem panaszkodott, hogy keveset vagyok vele és sokkal több időt fordítok másra. /barátok, szülők/ Először egy veszekedés után tette szóvá ezt. Akkor megalapozatlannak tartottam az egészet, de elég sokat mondogatja, hogy mindenkivel vagyok, törődöm... csak vele nem. Hétfőn azért neheztelt rám, mert nem kerestem telefonon egész hétvégén / nem voltunk együtt, nem találkoztunk/ Igazából észre se vettem, hogy nem kerestem, hamar elment a hétvége. Természetesen nem feledkeztem meg róla, de nem tartottam szükségét, hogy hívjam vagy írjak neki.( Ő aztán hívott engem) Úgy gondoltam majd beszélünk eleget ha találkozunk ismét. Különben napi szinte látom vagy nála alszom. A barátaimmal pedig nem vagyok többet mint vele. Olyan volt, hogy lemondtam egy közös programunkat, ennek dacára is ő tölti ki az életem nagy részét, sokat vagyok vele. Hiába mondtam neki, hogy szerintem nagyon rosszul látja a dolgokat és könnyűszerrel kijelenthetem, hogy Ő szerepel az első helyen számomra, nem tudom hogyan beszéljek vele erről, mert azt látom, hogy teljesen meg orrolt rám pedig tényleg semmit nem csináltam máshogy mint az előtt. Ezt elmeséltem a barátnőmnek aki / nem értem miért!!!!!!???!/ a barátom pártját fogja és eléggé nyersen fogalmazott velem kapcsolatosan. Hogy változtassak valamin ha nem tudom, hogy min kéne változtatnom? Szerintem kezd tréfás lenni ez. Ráadásul ő neki is vannak barátai akikkel találkozik. Sosem panaszkodtam, éreztem, hogy velem kevesebbet lenne. Neki akkor mégis mi baja van velem? Szerintetek ilyenkor mit lehet csinálni, mármint, hogy pl megszűnjön ez a feszültség ami jelen van egy ideje köztünk.

2018. jan. 10. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok általában kivetülések. Nem biztos hogy pont ezzel van problémája, egyszerűen csak ezzel vetíti ki. Persze az is lehet hogy tényleg ennyi, de attól hogy te nem változtál, ő még változhatott.


Egyébként azt megjegyzem hogy én sem szeretem ha nem írnak nekem. Mármint olyan értelemben, hogy mondjuk szól a párom hogy most elmegy hétvégére vidékre kikapcsolódni bár barátjával, majd ha visszajön, akkor beszélünk az oké. Viszont ha mondjuk pénteken beszélünk és így nem mond semmit, aztán szombaton egész nap nem ír, még annyit sem hogy "Szia, ne haragudj, ma nem érek rá, majd beszélünk, szeretlek" akkor az nekem is kicsit rosszul tud esni. Ahogy te mondod, nekem is fontos hogy első legyek a páromnak, ő is első nekem. Ezért nekem fontos hogy érzékeltesse hogy így van. Amúgy csak úgy lebegne a mindenségbe üresen hogy én vagyok az első.


Szerintem itt még mindig arról van szó, hogy van valami ami miatt feszült, stresszes és ideges. Kin máson vezetné le ha nem rajtad. Erre vannak a párok is. Derítsd ki mi az igazi baj és utána már lehet gondolkodni a megoldáson.

2018. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
+1 az elsőhöz. Értsétek meg pontosan, hogy mi a valódi probléma a háttérben, és azt oldjátok meg. Ez valószínűleg csak a valódi probléma tünete.
2018. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Mondjuk én sem szeretném, hogy egy komplett hétvégén át rám se bagózzon a másik.
2018. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!