Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kell a szabadidő is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell a szabadidő is. Mit tegyek, hogy megértse?

Figyelt kérdés
A baràtom àllandóan velem szeretne lenni és be tàblàzza a napjaim. Most is eldöntötte, hogy csütörtöktől vasàrnapig nàla leszek. Ha a baràtaimmal szeretnék lenni akkor csak azért jön el, mert féltékeny. Soha nem adtam rà okot. Szòval ha a baràtainkkal vagyunk akkor ott is "ràm ül". Este 11-kor max meg màr menni akar haza. Szilveszterkor is csak ketten akart lenni. Meg mondta, hogy ő ki akar sajàtítani a szerelemben. Igen a szerelemben! De ettől még nincs jogom magamra fordítani időt? Megmondja, hogy pontosan du 2-re legyek nàla és pl. Vasàrnap este 8-ig. S ha nem megyek pontosan akkor azt mondja, hogy úgy érzi mindenki màs elsőbbséget élvez. Én szeretem, de ez úgy érzem sok. Néha direkt elkésem, mert szerintem ez nem normàlis. Most is eldöntötte, hogy màrciusban összeköltözünk. Csak velem elfelejtette megbeszélni. Nézi a telefonom ha írok, vagy hogy kivel milyen hangnemben beszélek. Fürödni is mindig ketten akar. Hogy tudnàm felvezetni neki, hogy ez nem normàlis? Most is el szeretnék menni dokihoz és a legjobb gyerekkori baràtom el kisérne, mert jò lenne hülyülni, de ő nem engedi. Mindenképpen ő akar. Nem ìrtam le az összes ilyen példàt, de remélem értitek. Amúgy nagyon jòl elvagyunk amikor együtt vagyunk, csak kezdem úgy érezni, hogy én egy tàrgy vagyok.

2018. jan. 10. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerű, szerezzél be egy barátnőt neki, aki téged helyettesít. Akkor te is élheted nyugodtan az életed.
2018. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vele szeretném élni az életem, de ő mindent egyedül dönt el és annak úgy kell lennie. Mert ha nem pontosan azt csinàlom akkor feszült és azt hiszi elveszít..
2018. jan. 10. 15:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy kamu.

Ha nem, akkor menekülj azonnal!!!

2018. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt vagy megtudod vele beszélni, vagy nem. Nem, akkor gond lesz a kapcsolatban folyamatosan. Egy normális kapcsolatban, nincs olyan, hogy egyik dönt. Olyan sincs, hogy megszűnik a magánélet, magánszféra. Nem változik, te fogsz belefáradni, elfordulni tőle.
2018. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Màr sokszor mondtam neki, hogy néha kell sajät magunkra is időt fordítani, de ő azt mondja hogy mindig mindig velem akar lenni. Most is 1 hete mindennap talàlkoztunk és holnap ugye nàla alszok vasàrnapig. Viszont holnap du lenne baràti programom ami miatt csak estefelé tudnék menni hozzà és stresszel az egész, mert tudom, hogy depis lesz.
2018. jan. 10. 15:27
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

remélem tudod, ha egyszer becuccolsz hozzá, akkor a levegőre se mész ki többet

először ne barátnőzz

aztán jaj nem kell dolgoznod, eltartalak

aztán hopp egy pofon, ha visszaszólsz,

aztán szülsz és örökre ott ragadsz

2018. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen pasim, borzalmas volt, és csak egyre romlott a helyzet... Tapasztalatból mondom, hogy hajítsd ki.

A tulajdonaként kezel, lerombolja az önbizalmad, bűntudatot kelt benned. Nálunk is így kezdődött. A vége az lett, hogy felpofozott amiért olyat mondtam, ami nem tetszett neki, én ott mondtam azt, hogy elegem van, vége. Te ne várd meg, hogy idáig fajuljon...

És főleg ne költözz össze vele, ne tedd magad függővé semmilyen módon!

2018. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, miért, miért kínzod magad egy ilyen undorító s#ggfejjel? Mi olyat tud, hogy hajlandó vagy elnézni neki, hogy utasítgat, számonkér, féltékenykedik és beosztja az időd? Élvezed, ha valaki csicskája lehetsz? Szeretsz olyan kapcsolatokban lenni, ahol nem szeretnek és nem tisztelnek (tudod aki szeret és tisztel, az nem szarik így az igényeidre és nem viselkedik így), vagy mégis miért? Aranyból van a farka, vagy mi a farnc tart egy ilyen hulladék mellet?
2018. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék így becuccolni hozzà! Nem tudom, hogy hogyan beszéljek vele erről az egészről, mert neki természetesnek tűnik. Eddig akàrhànyszor beszéltem vele valahogy elérte hogy rosszul érezzem magam. :| Sokszor úgy érzem én vagyok a hibàs. Tudom, hogy igazatok van! Nem tudom hogyan szàlljak ki vagy hogy mit tegyek. Egy baràtom szerint egy szürreális börtönben vagyok és mostanában kezdek hinni neki. Összezavarodtam
2018. jan. 10. 15:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg zsarol.

Én most nem mennék hozzá, hnap elmennék a barátokkal, megmondanám neki, hogy figyelj ez van, én most nem megyek, gondolkozzunk kicsit.

Ha normális, akkor békénhagy és meg tudjátok beszélni

Ha nem, akkor te leszel a sz.r, hogy elmész a barátokkal, hívogat, zsarol, és akkor tudod, hogy dobnod kell

2018. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!