Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat zavarja az erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja az erős sminkem. Jogos ha nem hagyom magam?

Figyelt kérdés

Amióta a barátom megismert(3 éve) nagyon erősen sminkelek. Nem azért, mert feltűnési viszketegségem van, hanem mert ÉN így érzem jól magamat. Imádok sminkelni.

A boltba is sminkbe megyek le, ugyanakkor ha ne adj Isten nincs rajtam, akkor sem szégyenkezem(tehát kimerek menni az utcára anélkül).

A páromat kb. egy éve elkezdte zavarni a smink. Először azzal jött, hogy ne használjak alapozót, mert az undorító(ismétlem, már jóval a párommal való kapcsolatom előtt használtam), és az exe sem használt. Utána jött az, hogy megnézte hogy sminkelek, és hogy olyan mintha indián lennék azok rajzolnak az arcukra.

Utána jött az, hogy nem ad csókot, ha rúzsos a szám(előtte valamiért mindig adott:D). Aztán jött az, hogy túl erősen festem a szemem, majd az, hogy minek van pirosító az arcomon, olyan vagyok, mint egy bohóc.

Közöltem vele, hogy vagy elfogad így, vagy keres mást, mert engem így ismert meg, és utálom ezt a "megakarom változtatni a másikat" dolgot.

Azóta is minden alkalommal elmondja, hogy minek alapozó, minek ez, minek az. Hogyan állíthatnám le? Mostmár tényleg egy csókot sem ad, se szájra puszit, ha ki vagyok rúzsozva.De azért a sminkelt lányokat megnézi...:)


2018. jan. 10. 15:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az (is ) nyirta ki az elozo kapcsolatomat , hogy a kedves parom at akart formalni , holott mar ugy ismert meg.

Az oltozkodesem nem tetszett neki. En a sotet szinekben erzem jol magam. Illetve inkabb szoknyas vagyok , a nadragot nem szeretem.

A vegere az oruletbe keregetett ezzel , es rosszul is esett.

Szakitottam.

2018. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem az a problémája, hogy az erősebb sminkeddel jobban felhívod magadra más pasik figyelmét vagy esetleg rbisnek tartanák az utcán... De szerintem ne hagyd, hogy ő diktálja meg, hogy nézz ki. Sok oka lehet amúgy. Kérdezz rá nála, konkrétan mi a baja vele, de ha te úgy érzed, hogy neked ez fontos, és így érzed jól magad, akkor állj ki magadért.
2018. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A 12-esnek igaza lehet. Lehet, hogy az erős sminket ő úgy értelmezi, hogy mások figyelmét akarod magadra felhívni. Ez a kapcsolat elején még oké volt, de most talán úgy érzi, hogy még mindig más férfiaknak szeretnél tetszeni, hogy ő nem elég és hogy direkt kihívó vagy azért, hogy találj valaki mást. Persze nyilván te nem ezért sminkelsz, de lehetséges, hogy ő így látja. Szerintem beszéld meg vele, hogy pontosan miért zavarja annyira, és azt is magyarázd el, hogy miért szeretsz sminkelni.
2018. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

Smink és smink között azért akad különbség.

Nyilván nehéz lenne objektíven megítélni, hogy az eddigi közös időtök alatt mennyit változtál e tekintetben...

Viszont ezek a jelzők. Indián meg bohóc.. és az erős rúzs. Most vagy túlzásokba viszed valóban, vagy beszóltak neki, hogy úgy nézel ki, mint ... vagy elkezdett "kiszeretni" belőled és ezt a frusztrációt rákeni a számára legkézenfekvőbb tulajdonságodra, amibe bele tud kötni.

2018. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
22%
Elismered,hogy erősen sminkeled magad,nekem sem tetszene annyira a dolog.Elég sok férfinak nem jön be mikor a kozmetikai kencéket érzi a nő száján,arcán,haján mikor megpuszilja és hasonlók. Azért rendben van,hogy "jogod van hozzá",csak az igazság nem a te oldaladon van még ettől.Nekem is volt egy ilyen csajom,én tudtam tolerálni néha,de cserébe ő is tekintettel volt arra,hogy ez nekem kényelmetlen és mű. Nálad nincs meg az egyensúly,még a boltba is kifested magad,nem csodálkozom,hogy a mindennapokban zavaró ez.
2018. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de MIÉRT van ez? Mi változott és miért?
2018. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Amit írok, azt tapasztalatból írom.

Már nem szeret annyira. Vagy semennyire. Nem kertelek, én kitenném a szűrét. 24N

2018. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
véleményt nyilvánítani van joga elvégre egy kapcsolat. De ha te is beszólnál neki mért zselézi a haját és hagyja abba höbölögne ( tuti nem zselézi a haját) szerintem valami tipikus egyszerű macsó pasid lehet , akit te mint " cica baba " elcsábítottál.
2018. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%

Próbáld ki, milyen egy folyton telítődő, ízetlen s hamuval teli hamutartóval cuppanni;)

Idővel megutálnád...


Ha most egy két hegre hivatkozva vakolod magad, akkor mi lesz veled 5-10-20 év múlva, amikor hatalmas ráncaid is erősödnek-lesznek?

Betonkeverővel készülsz a napra reggel???


Fogadd el magad s hibáid.Néha egy egy szarkaláb is szép egy nőn, de egy szinte hungarocelles szigetelés már kicsit gáz, akármilyen cifra a fej tőle...

2018. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2%

Kívánom neked hogy ha idővel majd megereszkedik a melled, az arcod meg ráncos lesz akkor hagyjon el a párod mert nem ilyennek ismert meg téged amikor összejöttetek. Te pedig majd befogod a szádat és csöndben igazat adsz neki.



Vagy, elfogadod hogy az emberek változnak.

2018. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!