Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat zavarja az erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja az erős sminkem. Jogos ha nem hagyom magam?

Figyelt kérdés

Amióta a barátom megismert(3 éve) nagyon erősen sminkelek. Nem azért, mert feltűnési viszketegségem van, hanem mert ÉN így érzem jól magamat. Imádok sminkelni.

A boltba is sminkbe megyek le, ugyanakkor ha ne adj Isten nincs rajtam, akkor sem szégyenkezem(tehát kimerek menni az utcára anélkül).

A páromat kb. egy éve elkezdte zavarni a smink. Először azzal jött, hogy ne használjak alapozót, mert az undorító(ismétlem, már jóval a párommal való kapcsolatom előtt használtam), és az exe sem használt. Utána jött az, hogy megnézte hogy sminkelek, és hogy olyan mintha indián lennék azok rajzolnak az arcukra.

Utána jött az, hogy nem ad csókot, ha rúzsos a szám(előtte valamiért mindig adott:D). Aztán jött az, hogy túl erősen festem a szemem, majd az, hogy minek van pirosító az arcomon, olyan vagyok, mint egy bohóc.

Közöltem vele, hogy vagy elfogad így, vagy keres mást, mert engem így ismert meg, és utálom ezt a "megakarom változtatni a másikat" dolgot.

Azóta is minden alkalommal elmondja, hogy minek alapozó, minek ez, minek az. Hogyan állíthatnám le? Mostmár tényleg egy csókot sem ad, se szájra puszit, ha ki vagyok rúzsozva.De azért a sminkelt lányokat megnézi...:)


2018. jan. 10. 15:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
29%
Jogosnak nem jogos, de tény és való, hogy a férfiak nagy része baromira undorodik a sminktől. Oké, elviselte rajtad a rózsaszín ködös 1-2 évben, de eddig bírta. Nőként is utálom, ha valakiről az alapozót kell nyalogatni, mert puszival köszönünk. Alapvetően jó irányba akarna téged terelgetni, ami szerintem abszolút nem baj. Van, hogy az ember pozitív irányba változik. De ha ennyire makacs vagy, akkor sosem lesz pozitív változás.
2018. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Valaki árulja már el nekem, hogy lehet az alapozót puszilni. Még egyszer sem lett olyan a barátom szája és nem is szólt érte. Jó, nem rakok tonnányit, de én még élőben max 2 lányt láttam, akin annyi volt... a többieken nem. Szerintem irányításmániás aki próbál visszafogni, hogy ne nézz ki jól, legyél egyszerű, hogy ne kelljél másnak, vagy éppen kötekedik veled, mert már nem szeret. Az öltözködésedbe vagy más dolgokba nem szól bele?

Amúgy azt sem értem, élőben hol vannak ezek a férfiak, akiket ennyire zavar a smink :D Én még nem találkoztam velük. Mondjuk az én arcom elbírja, nem tűnik maszkosnak, és mindenkinek más áll jól. Tény, hogy valakinek az arcán nem áll jól a túl sok. Nem hiszem amúgy, hogy nálad erről van szó, inkább amit feljebb írtam.

2018. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Főleg erre utal az, hogy a sminkelteket megnézi. Szerintem veled van a baja, nem a sminkeddel.
2018. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!