Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó dolgozni a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig azért nem dolgozott,mert egyetemre járt.A diploma is pár év csúszással lett meg, oda se nagyon járt be.Most nem hajlandó dolgozni.Azt mondta, dolgozon az aki rávan szorulva.A szülei tartják el,ők pénzesek.Nekem nincs diplomám de a szakmám megszerzése óta folyamatosan dolgozok.Próbálom meggyőzni,hogy menjen el dolgozni, ha látok egy állás ajánlatot megmutatom neki,célozgatok de hiába.Fiatal vagyok még, ő az első barátom.Később szeretnék férjet,babát egyszóval családot alapítani.Én gyűjtök ahogy tudok,nem adok neki pénzt.Nagyon bánt, hogy ő nem veszi a fáradtágot.Nekem ez így nagyon rossz.Olyan mintha csak én tennék a kapcsolatért.Az önbizalmam is romokban, beszólogatásai miatt már nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.Mit tanácsoltok?

22L



2018. jan. 12. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%

"Az önbizalmam is romokban, beszólogatásai miatt már nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.Mit tanácsoltok? "

Maradj vele!

2018. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer éltem együtt munkakerülő lustagcivel, soha többet nem tenném. Az élet alapfeltétele a szorgalom.
2018. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Küldd vissza a szüleihez, hogy selejtes árut kaptál.
2018. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Kidobnám. Ha az ember olyan munkát végez, ami érdekli, és amit szeret, akkor kialakul benne egyfajta alázat és felelősségtudat, másrészt ha a saját pénzét osztja be és költi el, akkor komoly, stabil anyagi döntéseket tud hozni. Ezek alapvető fontosságúak egy biztos kapcsolatban, de úgy alapvetően a felnőtt életben. Na most ha a párodban ezek nincsenek meg, akkor mit vársz tőle? Soha az életben nem kell/kellett hogy gondja legyen bármire, lusta, nincsenek céljai, nincs felelősségérzete, nem tartozik elszámolással senkinek, plusz még arról is gondoskodik, hogy te érezd magad sz-rul.

Egyértelmű, hogy ilyen emberrel nem lehet se hosszú távú kapcsolatot, sem pedig családot tervezni.

2018. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!