Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat szeretnék?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk a párommal még. Igen sok a dolga, gyerek, suli háztartás. Nekem munka, háztartás. Be látom, hogy neki nehezebb, de szerintem 10-20 perc MINŐSÉGI beszélgetés bele férne az idejébe amik nem csak tőmondatokból állnak. Tényleg megértem, hogy nyúzott, de bevallom hiányérzetem van ilyenkor, mert piszkosul hiányzik nekem. Szerintetek említsem neki vagy várjak vele, míg kevesebb dolga lesz (vizsgaidőszak vége)?
2018. jan. 13. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj vizsgaidőszak végéig, utána beszélj vele, hogy igényed lenne a minőségi fél órás beszélgetésre.
2018. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Kerdesedre valasz, nem, sot...a minimumot szeretned csak. Gondolkozz el, jo e igy neked. 1 eleted van es egy fiatalsagod...

Gyerek?

2018. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előzőből, de részemről rendben van. Klappol amúgy minden, csak az online (ami most ugye kényszer), nem igazán jó. Mikor együtt vagyunk, minden korrekt, nincs hiányérzetem, csak ilyenkor érzem magam sor végén. A gyerek fontos, az vitán felül áll, a diplomával úgy van, hogy legyen még és kész (4-5-ös tanuló így). Tudom, hogy ez némileg önzés, de kockáztathatna egy jegy romlást emiatt (nem hinném, hogy nála ennyit számítana, jó esze van).
2018. jan. 13. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Azért azt fogadd el, hogy online nem is lehet minőségi beszélgetést fenntartani. Írkálással ne számíts minőségi beszélgetésre. Kényelmetlen, pötyögni kell, még ha tudna az ember regényeket mesélni neked akkor sem fogja leírni mert sok idő. Beszéljetek inkább telefonon, szóban könnyebb értelmesen beszélgetni mint írásban.
2018. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ritkán van hívás. A minőségi úgy értem, hogy akkor csak velem beszél egész mondatokban. Próbál ilyenkor besűríteni a többi ismerőssel, így érthető, hogy nehezebb több felé figyelni. Talán a telefon is ezért nehezebb. Tudom mennyire fontosak a barátok, mikor az embernek másból sem áll a napja, csak hajtásból, mert nálam is ez van, csak mégis keveslem ezt egy kicsit. Rajtunk kB az összeköltözés segítene. Tudnánk segíteni egymás és talán több időnk lenne, csak gondolom tart még tőle az előző negatív tapasztalatai miatt. Nem kéne. Nagyon szeretem.
2018. jan. 13. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ez lenne a minimum.
2018. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek amolyan alap,természetes igények részedről.Én a párodon azt látom,keresi a kifogásokat...de ne legyen igazam!
2018. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat. Megbeszéltem akkor ezt vele személyesen, mikor legközelebb találkozunk.
2018. jan. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!