Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladni a dolgokat csak azért, hogy a férfi mellett kellene lenni? Éljem úgy az életet, hogy utálom a munkámat?

Figyelt kérdés
Jogositvanyt csinálom, tanfolyamra járok. 2 hónap különélésből 1 eltelt. Barátom mindig erősödik, szenved, hogy menjek ki vissza külföldre hozzá ,mert nem jó külön élni. Onnan nem tudnék a dolgaimmal haladni, nem érti meg. Szerinte az a fontos , hogy együtt legyünk. Neki jó ott ahol van , mert olyan munkája van , amit szeret. Nekem csak kényszerből talált munkalehetoseg van. Nem szeretnék egész életemben konyhai kisegítő lenni vagy takarító. Ezért tanulok. Nem gondol bele, hogy ez engem zavar. Nem szeretném egész életemben utálni a munkámat, más miatt olyanra kenyszerulni, amit nem szeretek. Nem minden a pénz. Túl ragaszkodó és nem viseli el az egyedüllétet.
2018. jan. 15. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jól értem hogy összesen két hónapig kell különélnetek és abból is csak egy maradt? 2 hónapba bele ne haljatok már. Ahol egyetemre járok, többen, köztük én is, éveket húznak ki távkapcsolatban, mert valahol 3-5 év múlva látnak közös életet. Az én párom is csak egy év múlva tud kijönni hozzám. Ha amúgy ki akarsz menni, csak nem most, hanem ha kész leszel a tanfolyammal és a jogsival, márpedig nekem ez jött le, akkor képesnek kell lennie egy ilyen kicsi áldozat meghozására, cserébe utána egy sokkal jobb életért. 1 hónapot fél lábon is kibírtok.
2018. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem megy a nyelv, hogy kint menj el vezetni meg tanfolyamra, akkor az lesz a legnagyobb akadálya a munkavállalásodnak, nem a kilométerek.
2018. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az életben csak az a biztos, amit te elérsz. A kapcsolatotok nem biztos, hogy örökké tart majd, és ezért a bizonytalanságért szinte sosem érdemes feláldozni a saját lehetőségeidet. Ne félj, a barátod nem tépelődne ennyit, ha aközött kéne választania, hogy veled van, és aközött, hogy élje az életét. Egy kapcsolatnak nem arról kéne szólnia, hogy mennyire tudod tönkretenni a lehetőségeidet a másikért, hanem arról, hogy támogassátok egymást és együtt haladjatok. Márpedig ti nem egy irányba haladtok az életetekkel.
2018. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ragaszkodó, csak a társával akar lenni.


Ez nem baj, az én párom is utálta a távkapcsolatot, mert kevés volt az együtt töltött idő.


Viszont én azt látom, minden szavadban, hogy neked a karrier az fontos - ezt is megértem, de biztos vagy benne, hogy a szakmával amit most taulsz ott is elhelyezkedhetsz?

Mert ha nem, akkor ülj le és gondolkodj el a dolgon.


1. vagy vele maradsz és esetleg szar melót végzel - ez is opció, én pl. bébiszittelek, ez van, de legalább együtt lehetünk.

2. agy szakítasz.

2018. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!