Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem sokszor tesz rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem sokszor tesz rám bántó megjegyzést és szerinte ez rendben. Mit tegyek, hogy megértse rosszul esik?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába írtam.

10 éve vagyunk együtt, mindig is duci voltam. 154 cm/60-65 kg.

Pár hónapja szültem és 80 kg vagyok. Nem tetszik nekem se, és tornázok, hogy lemenjen.

De a férjem így is tesz megjegyzéseket rám. Pl úgy teleltetted magad, hogy feszül a stria a hasadon. Vagy amikor vásárolni voltunk, és mondtam neki, hogy kényelmetlenül érzem magam, ha ruhát kell próbálni, akkor meg azzal jött, hogy őhozzá képest nem is nézhetek ki jól.

Állítása szerint ezek viccek, vagy épp tény megállapítások. Nem találja bántónak őket.

Elismerem, hogy undorítóan nézek ki, nagyon igyekszek fogyni.

De eddig mégis, hogy javíthatnék ezen a helyzeten?


2018. jan. 15. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem segít, ha mindig rászólsz, hogy ez fáj?
2018. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Válj el, és vidd el a lakást meg az autót 😃 asszem ez után nem jár majd a pofája lol
2018. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Persze, az ő testével történt valami, hogy gyereke lett? Nem. Így könnyű, nem ő hordott ki és szült meg egy gyereket. A striákról meg pont nem tehetsz. Ráadásul ha még teszel is érte, hogy fogyj, akkor nem jogos a bunkóság.


Mondjuk egyébként is. Jó nagy bunkó parasztnak sikerült szülni.

Mi is beléd? Csak őszinték vagyunk.

2018. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem elképzelhető, hogy csak viccel(ni próbál).

Egyetlen egyszer, de határozottan (ez nem erélyességet jelent!), egyértelműen, higgadtan fogalmazd meg neki, hogy téged ez bánt.

Például, adott a szitu, épp mondott valami bántót, fordulj felé, állítsd meg, nézz a szemébe, és mond el, hogy lehet, hogy ő ezt nem érzi bántónak, de neked nagyon is az. Nem szeretnéd ezt többször elmondani, legyen szíves felhagyni ezzel a fajta poénkodással. Köszi, megölel, puszi, továbbmegy... ;)

2018. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki hogy ezt hallani rosszul esik. Ha nem tud segíteni a fogyásban akkor inkább maradjon csöndben. (a barom-de ezt ne tedd hozzá :)
2018. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyisd ki szád, és mondd meg neki nylítan, hogy neked piszkosul fájnak ezek a dolgai.


Egyébként amíg te magad disznónak látod magad, mit vársz, ő hogy tekintsen rád nőként? :)

2018. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!