Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ha a párotok/férjetek/ úgy megy el otthonról és jön haza hogy nem köszön?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 14:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Így belegondolva, nálunk sincs soha köszönés. Jövet menet puszi. Induláskor, aki marad, az, figyelmezteti a másikat, hogy vigyázzon az utakon és haza várlak. Érkezéskor, puszi, megjöttem, jól vagy, minden rendben? Ezek vannak köszönés helyett.
2018. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna, megbeszélném vele, hogy kellene. Ha nem fogja fel, akkor elgondolkoznék, hogy fogyatékos-e, vagy beszéli-e a nyelvünket.

Amúgy se tudom elképzelni, hogy ne adjak egy puszit a páromnak köszönés mellett, amikor elbúcsúzunk vagy találkozunk.

Hogy kell ezt elképzelni? Hazaér, egy büdös szó nélkül levetkőzik, beül a tévé elé, aztán egyszercsak elkezd beszélgetni? :D

2018. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az nem mindegy, hogy a "nem köszön", az azt jelenti, hogy egy rohadt szó nélkül megy-jön, vagy csak konkrétan a "sziát" nem mondja ki, amúgy van puszi, "vigyázz magadra", "legyen szép napod", vagy hasonló...
2018. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
úgy hogy hazajön semmi szia semmi levetkőzik elkezd tenni venni, majd én szóbaelegyedek vele mi történt stb.
2018. jan. 16. 14:47
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

#14

Na, ez zavarna. Beszélnék vele.

2018. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi gond lenne, nem zavarna.
2018. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hát igen az én apám alkoholista volt nem bejött hanem beesett.

Ahhoz képest a férjem kánaán.Igen mindig viszonyítok.Hatalmas a külömbség. Nem köszön nem iszik nem cigizik.Egyébként rendes.

2018. jan. 16. 14:52
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az, hogy nem alkoholista, de ha a nem koszones utan amugy normalisan lehet vele beszelgetni, ezt leszamitva figyelmes, stb. Mert mondjuk ha a nem koszones utan is csak mogorvaskodik lefekvesig, nem akar minosegi idot egyutt tolteni... akkor a nem koszones lenne a legkisebb baj.
2018. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hazaér, leveszi a cipőjét és semmi? :-O nekiáll enni, bekapcsolja a tévét és annyit se mond, hogy fulladj meg? Én nem szólnék hozzá, kíváncsi lennék meddig bírja... egyébként kiakadnék.
2018. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ugyan nem 25 éve vagyok házas, de eleinte az én férjem is ilyen volt, reggel eltűnt kb...

Egyszer elkaptam őt az ajtóban, hogy mifelénk úgy szokás, hogy köszönünk ember és erról szokjon le, mert nagy tahóság. Azóta hangosan köszön, ha elmegy és ha megérkezik. Egyszer-kétszer kellett csak szólni neki. Én nem tartom magamban ezeket az amúgy megoldható problémákat.

2018. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!