Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe. Velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szóval annyi a lényeg,hogy van egy 2 éves kapcsolatom.A barátnöm az exével kb másfél évet volt együtt de megmaradtak "barátnak". Próbálok bizni és nem idegeskedni nem féltékenykedni de egyre nehezebben tudom elviselni.Igaz hogy a srác keresi jobbára a páromat,de van mikor valami fontos történik akor azt azonnal elmondja neki is a barátnöm.Igaz ritkán de találkoznak is.A srácnak van párja,de őt meg össze vissza csalja amit tudok,mert ismerem a srácot.Velem van a baj,hogy nem tudom ezt elviselni?Például nem vagyok ott a barátnőmnél és egyszer csak megjelenik a gyerek mert régen beszéltek stb stb..Vagy este 11kor felhivja telefonon hogy miujság rég beszéltek.Sőtt előfordult hogy karácsonykor vagy alkalomkor hoz neki édességet amit szaret meg ilyenek.Természetesen anyósék is jóban vannak vele szivesen látják.A párom tudja hogy ez bánt engem e annyival elintézi hogy őt nem érdekli a gyerek már réges régen. Mi a véleményetek? Velem van a baj hogy ezt nem tudom elviselni vagy kikellene hogy tegyem a leányzót ahogy illik? Mert már ott tartok hogy én ezt nem csinálom.Szeretem és érzem hogy ő is de sokszor azt kivánom bárcsak kevésbé szeretne csak ne lenne igy
2018. jan. 17. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy elbeszélgetnék azzal az exével, hogy a barátnőm nevét is elfelejtené... :)
2018. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én dobnám a csajt ha ennyit nem tud respektálni hogy téged zavar az ex jelenléte.

Nálam az ex barátnők próbálkoznak de nem randizok velük mert a barátnőmet zavarná.

Ha valaki ex az nem lehet barát. Amit lezárt az ember az legyen tényleg lezárva.

2018. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

"Én úgy elbeszélgetnék azzal az exével, hogy a barátnőm nevét is elfelejtené... :)"


Ha 16 éves lennék, akkor én is. Egy felnőtt ember viszont nem azért van párkapcsolatban, hogy meglegyen a napi idegeskedés.


Kérdező: nem veled van a baj, hanem a pároddal. Jobban mondva azzal van baj, hogy tudja hogy ez neked rosszul esik, de lesz@rja. Na ez a nagyon nagy baj. Önagában az, hogy beszél az exével vagy gond, vagy nem. Engem nem zavarna, téged igen, ez ilyen. Hogy őt ez nem hatja meg, az viszont nagyon beszédes.

2018. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez...Mi az mar hogy baratnod szuleihez jarkal az ex??? :D Szivesen latjak? Oke de mi koze van mar neki hozzajuk? Nekem ez nem tetszik. Mar az elolvasasa felidegesitett. Dejo, hogy nem velem tortenik :DDD
2018. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyenekkel kapcsolatba se kezdek. Ha valaki nem tud az ex nélkül élni, akkor megspórolom neki a döntési kényszert, és lépek én, választhat egy árnyékot a múltból helyettem. Aztán majd keseregjen az exnek, hogy miért van még egyedül. Rejtély lesz valóban...
2018. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kétszer égettem meg magam ilyennel: "Mi csak barátok maradtunk!" "Kultúrált felnőttek tudnak utána barátságban, békésen létezni!"

Aha, ha olyan kultúrált felnőttek voltak, akkor nem csaltak volna meg az exükkel. Ebből a második 1.5 év párkapcsolat után történt! Az exével már közel 3 éve nem voltak együtt! Soha többet ilyen szituációt nem vagyok hajlandó tolerálni!


A srác szerintem tudtában annak, hogy az aktuális barátnője csalja, visszavágyik a régi megszokotthoz (a te barátnődhöz), a párod meg adja alá a lovat... idő kérdése... szerintem!

2018. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődet nem érdekelné az exe, már elhajtotta volna! És nem engedne ilyen találkákat, meg felbukkanásokat meg magának! Ez megalázó veled szemben! Ha érdekelné egy percig is a te érzéseid (és nem csak azt nézné, hogy de jót tesz az egójának, hogy legyezgeti még egy srác), akkor elküldte volna, letiltotta volna és boldogan élnétek.
2018. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd fejében nagy bajok vannak és ezt nőként írom. Én is megtapasztaltam azt, amit te, kérdező. A páromra tapadt az exe, mellesleg a nő ott próbált kigúnyolni engem, ahol tudott. Csípős kis megjegyzések stb. Mikor észrevettem, beszéltem a párommal, hogy ez mégis micsoda és hogy nem az a baj, hogy beszél néha az exével, hanem hogy az ex nem veszi észre magát és próbál áskálódni, meg játszmázni.


A párom belátta, hogy igazam van és leállította a nőt. Azóta nem beszélnek.

Látod, ez a minimum. Ha téged is tisztelne és szeretne a párod, nem menne el ilyen messzire.

Este 11-kor felhívja? Elmondod neki, hogy téged ez az egész zavar és nem érdekli? Ez a csaj nem ér ennyit, én biztosan rég kib*sztam volna, aztán mehet az exhez, ha ennyire fontos neki.

2018. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Udvozlok minden kedves hozzaszolot! Elsosorban szeretnek koszonetet mondani a sok szep, kedves szoert, szoval koszonom! Szeretnek tisztazni par dolgot, nem mintha barmelyikotoknek is barmi koze lenne hozza, vagy engem erdekelne mit gondoltok, de sajnos a paromat lehet sikerul befolyasolnotok... Nincs szo arra, hogy en mennyire szeretem ezt az embert, es ezt bizonygatni egy idegennek sem fogom, ugyhogy ezt kerlek a tovabbiakban mellozzetek... Miota megismertem es az eletem resze lett, minden megvaltozott, mindennel fontosabb lett, minden almom megszunt es csak az lett az almom hogy orokre mellette lehessek. Az, hogy az ex parommal valamilyen szinten tartom a kapcsolatot, nem hiszem hogy olyan eget rengeto, jobb mintha csalnam a mostanit. Egyreszt soha nem voltam abba az emberbe szerelmes, masreszt az utobbi idoben ugy erzem sokat valtozott is a baratsagunk, egy honapja nem beszeltunk, elotte sem nagyon kerestem mar regota... Par napja felhivott, hogy erre jar, engedjem be, beszelgettunk ennyi volt az egesz... Az, hogy sokszor o segitett valamiben, az csak azert van mert a kedves kerdezo parom az esetek tobbsegeben a kisujjat sem mozditotta azert hogy segitsen megoldani a problemat, igy kenytelen voltam mas segitseget kerni... Ezentul nem jovok ki nokkel, igy azok akiket a baratomnak tekintek mind ferfiak... Mostanra egyetlen egy ilyen ember maradt, es o nem az exem... Elhiszem es tudom is, hogy bantja, de nem foglalkozom vele, mert teljesen jelentektelen, egyaltalan nem erdekel az a szemely, pont ugyanugy nezek ra mint barki mas atlagos ismerosre, es bizom abban hogy ezt egyszer vegre o is eszreveszi, bar ahogy irtam, jelen pillanatban mar ez a baratsag nem is letezik es nem is vagyom ra, nincs ra szuksegem... Szuksegem a parom figyelmere es torodesere lenne, aki a problemajat inkabb egy ilyen oldalon osztja meg es keri teljesen idegen emberek velemenyet, ahelyett hogy a parjaval beszelne meg. Nagyon jol tudja, hogy milyen ember vagyok, hogy soha nem csalnam meg, soha nem bantanam, es hogy mennyire szeretem... Ugyhogy sajnalok minden egyes kommentelot, hogy ilyen tapasztalataitok vannak parkapcsolatok teren, de higyjetek el, hogy ha valaki akkor en csak a paromert elek, azert hogy egyszer ugy szeressen, ahogy en ot, ugy nezzen ram ahogy en ra, es ugyanugy en legyek az alma, ahogyan o az enyem. Puszipacsi.
2018. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!