Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már beteges féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges féltékenység?

Figyelt kérdés
Barátnőmet zavarja ha néha hazaviszek egy nőt, aki a munkatársam. Van, hogy elmegyek érte és haza is viszem. Ezt őt nagyon zavarja.
2018. jan. 18. 08:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Te jó Isten, nő vagyok, de ilyenen kiakadni.

Engem is fuvaroztak már haza férfikollégák, soha nem próbálkoztak be. Barátom is vitt haza kolléganőket, nem lett belőle semmi, nem is értem a problémát.

2018. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha en lennek a bnod,akkor en meg atugranek rendszeresen estdnkent a kuzdosportos csoporttarsaimhoz csevereszni. Arrol meg nem tehetek,h olyan jokepuek meg olyan kigyurt szobortestuek,h barmelyik pillanatban kedvem tamad veluk szexelni. Utana en nevetnek,ha feltekeny lennel,h at is hivom kettesben vmelyiket,amig nem vagy otthon.


De te nem szolhatnal semmit a viselkedesed utan....

N

2018. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Közvetlen kollégám tőlem tíz percre lakik, elég sokszor hazavitt, ha közösen túlóráztunk. Én megköszöntem a fuvart, kiszálltam, viszlát. Soha nem történt semmi, félreérthető sem volt, általában mobiloztam, amíg vezetett. Barátom is vitt már el haza gyakornokokat, kitérővel is, ha úgy jött ki a lépés. És amíg volt kocsim, én is fuvaroztam haza olyan embereket, akiknek a lakóhelye útba esett (férfit, nőt egyaránt).


Szerintem amíg más nincs, ez egyáltalán nem gáz, pl este a sötétben senki nem szeret egyedül hazamenni, és végtelenül hálás tudsz lenni azért, ha vki gondol rád és elvisz. De attól még nem fogtok automatikusan dugni vagy ilyesmi...

2018. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyilván ha legalább nagyjából irányban lakik az illető, nem baj. Még egy kis kitérővel sem. Még az se, ha messzire viszi, ha egszer-kétszeri alkalom, mert mindjuk szervizben van a kocsija, vagy nem jár a busz. Viszont ha rendszeresen fuvarozza mondjuk Budaörsre miközben mi Mátyásföldön lakunk és Rákospalotán dolgoznak, akkor minimum húznám a számat.
2018. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha meg férfi kollégát viszek haza, akkor egyben b_zi is lettem?

Basszus... de kicsinyes, szexista nézőpont...

2018. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!