Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják, hogy tapogato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják, hogy tapogatom a férfiakat?

Figyelt kérdés

Két éve dolgozom sport masszőrként.

Ez egy sok rétű dolog, nem abból tevődik össze, hogy "embereket fogdozok".

Sportanatómiát t és élettani ismereteket tanultam (emésztés, kiválasztás, izommunka és terhelések hatásai),táplálkozás és táplálék kiegészítők ismerete és alkalmazása stb. Ebbe most nem szeretnék belemenni sokáig lehetne részletezni, hogy mik a feladataim.

Nekem a férfi "páciensem" sokkal több. Vannak nők is, de meglehetősen kevés. Nem gyógymasszőr vagyok, hanem sport masszőr ezt hangsúlyoznám.

Nos nekem volt az utóbbi időben pár randevúm, de mindenki "fintorgott" amikor megtudták mi a munkám. Miért olyan nagy baj ez? az ekső ostoba kérdés, hogy én akkor most tapogatom a férfiakat?? Ez komoly? Titeket is zavarna, ha pl a barátnötőknek ez lenne a munkája?



2018. jan. 19. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy zavarna, retardáltakkal randiztál.
2018. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A legtobb ember szemeben egy kategorisba esel a prostikkal, akik masszornek adjak ki magukat. Ez olyan,mint,amikor azt mondja egy lany,h hostess vagy modell. Az is a prosti szinonimajava notte ki magat.
2018. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
A normalisak nem gondoljak. Esetleg ha ugy nezel ki mint egy prosit akkor lehet hogy arra asszocial. De egy orvos embereket tapogat, sot egy sebesz meg fel is szeleteli oket megsem zavar masokat.
2018. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. Maximum a blikk-kiskegyeden nevelkedett prolik gondolják ezt. Ez egy komoly szakma.


Kérdező, nagyon primitív embereket foghattál ki, máskor jobban szelektálj.

Én örülnék neki, nagyon rám férne egy masszázs.

2018. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tessék? Prostituált?


Na azért ez nagyon durva! Én sportmasszőrként olyan kiegészítő személy is lehetek akinek a szakterülete az orvosi rehabilitáció szolgálatában is állítható illetve amit most csinálok,hogy egy csapat tagjaként "működöm" itt van feladatom. Ennek semmi köze nincs a szexualitáshoz a masszőr tevékenysége mindig preventív, segíti a regenerációt és segít a teljesítménymaximalizálásban. Nekem ez a feladatom. És nem nézek ki úgy mint egy prosti! Ez még egy anonim oldalon is rosszul esik idegen emberektől. Gondolom ezt gondolták a velem randezúvok is? Mert előtte nagyon szimpatikusnak találtak,nem nagyképűségből,de éreztem,hogy felkeltettem az érdeklődésüket. Aztán meg jött ez..hogy én a férfiakat fogdozom milyen munka ez? Érettségire épül, 4 éven képzés. 2+2,mert tovább képeztem magam.

2018. jan. 19. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Másokkal randizzál... ha ápoló lennél, csontkovács, fodrász...

És ha nő a páciens, attól meg leszbi is leszel?

A gyógymasszás (gondolom a sportmasszás se) "tapogatás".

2018. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!