Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem, vagy pedig valami ötletre,1 férfi hónapokig zsarolt, a többi lent?

Figyelt kérdés

Egy közös barát által, megismerkedtem egy férfival aki nős( a felesege is ott volt) , szuletesnapi party volt , eleg kesoig maradtunk fennt , a felesege viszont le fekudt aludni ! Az en ferjem pedig éppen nem volt ott !

A férfi próbált kezdeményezni, természetesen nemet mondtam neki , és közöltem vele , hogy van ferjem neki pedig felesege , és mondta, hogy a felesege nem érdekli, mivel nem jó a viszonyuk... Nem nagyon érdekel így el mentem lefeküdni !

Másnap, ír egy üzenetet a facebookon , mégpedig, bocsánatot kért, mert kezdeményezett ittas állapotban, írtam neki , hogy semmi baj, felejtsük ( nem akartam bajt a családjának) eltelik 1 nap , és megkeres facebookon az egyik barátja, aki figyelmeztet engem , hogy a barátja ( Tibor) mekkora aljas alak és vigyázzak vele ,

Természetes megkérdeztem , hogy miért?! A válasza pedig : a Tíbor azt mondta , hogy le fekudtetek amíg a felesege aludt !

Természetesen mondtam , hogy szó sincsen róla , a barátjának kellett bizonygassak,( eleg fura volt amúgy a dolog ) így hát , rá írtam a facebookon a Tiborrá, hogy : igye , hogy milyen jó , hogy nem történt semmi, ittas állapotunkban?!) Írta vissza , hogy sajnálatra nem volt semmi köztünk!

Tehát ezt befotóztam hamar és küldtem a barátjának, hogy bizonyítsam ( én hulye ) a barátja írta, hogy hisz nekem és vigyázzak, hogy mit csinálok, mert aljas a Tíbor!

A Tíbor irt újra a facebookon , hogy miújság , hogy vagyok , válaszoltam!( soha nem kellett volna )

Kezdtünk picit barátkozni, és néha -beszélgetni, ( gondoltam , hogy a haverja hazudott , mivel elég jó fej a Tíbor)

Én az ügyes véleményt kértem 1 képről ami rólam készült, hattal , bikiniben , mivel 1 festményt szerettem volna ( értett hozza , és állítólag festeni is szokott)

Innen jött a fekete leves !

- a képet elmentette , a google aszisztensbe ( azt hiszem, hogy ide )

Másik nap ismet írt , hogy kávézzunk , mondtam h bocsi de nem , érre kiakadt , mert , hogy miért ne ? Bezzeg küldtem neki képet , és hogy milyen szép vagyok , és , hogy megtetszettem neki ,de akkor sem találkoztam vele , felhívott ismet a Tíbor barátja és mondta, hogy a Tíbor csomó haverjának mutatta a képemet!

Huhhhh, innen tudtam , hogy veszelyben vagyok!

Kértem a Tibort , hogy törölje ki a képet , és többet ne is beszéljünk

Ő viszont közölte, hogy szerelmes lett belem , és ha nem állok vele szóba akkor öngyilkos lesz ! Itt megijedtem , hiszen van 1 lánya is !

Találkoztam vele , mert azt ígérte, hogy akkor ki törli a képet és utána békén hagy!

Találkozású k után 3 nappal újra hívott és mondta, hogy a kép megvan és nem törölte, és arra gondolt, hogy fel nyomja a facebookra és a férjemnek is elküldi! Mondtam neki , hogy beszéljük meg személyesen, mivel nekem is vannak mentett képeim , hiszen a beteg állatt állandóan készített képet és küldte att nekem!

Találkoztunk, a beszélgetésünket rögzítettem , a beszélgetésünkből ki derül, hogy nem volt köztünk semmi sem , meg csók sem , és az is kiderül , hogy ő ezzel foglalja el magát , hogy a házas nőkkel -beszélget , aztán zsarolja őket szexel , amit ismet le kameráz és onnan fizetni is kell , vagy ha nem fizetnek akkor a haverjaival is le kell feküdnie, aki nem teljesíti, azt ki teszi a facebookra áll profillal,

Innen már nagyon megijedtem, de tudtam, hogy rögzítek mindent ! Tehát , jó magamat is ki szerette volna tenni a facebookra , bosszúból, mert játszódtam vele ( pedig nem) de nem tett ki , mivel szerelmes lett nagyon ( állította)

Napi szinten minden órában írt , írt és írt , éjszaka is és hívogatott , különböző okokkal , nem szívesen beszeltem vele de akkor jött a zsarolás !

Elhatároztam, hogy le zárom az egészet és keresek 1 ügyvédet!

Sajnos mindeközben elvesztettem édesapámat ( 3 hónapja) tehát egy ideig nem zaklatott !

Eljött a mai nap, a mai nap felhívott a felesege , hogy megkérdezze , hogy le feküdtem e a férjével, mondtam , hogy nem a természetesen én voltam a szemében a sátán!

Azt válaszolta , hogy ő tudja , hogy le feküdtem a férjével, mert a ferje elmesélte a barátainak , a barátai pedig neki , és azt is tudja, hogy napokra elutaztam vele , és e mellett abortuszom is volt !

Mondtam, hogy rágalom! Hiszen semmi nem történt csak zsarolt , és e miatt nem tudtam elmondani és mert féltem!

Addig jutottam a Tíbor -féleségével, hogy néhány napon belül elmegyünk a férjéhez ( külön költözött az ota ) és a férje előtt von engem kérdőre és akkor a férje sem hazudhat , ha mégis, akkor meghallgattatom velük a hangfelvételt!

Amitől tartani valóm van az a kép és néhány csevegés!

Szerintetek ?

Igen , igen , hívás vagyok mert szoba álltam vele , de ezt nem gondoltam volna soha ! Beteg a férfi az már biztos A a ferjem meg nem tud az egészről, de félek, hogy összeveri a Tibort és ebből meg neki lesz baja !

Mit javasoltok ?

Vegreeee ki írtam magamból ...

Mi tennetek a helyemben ? Ügyvédhez nem mennek , mert bízom benne , hogy lezárul a nélkül is és nekem sem hiányzik a procedúra!



2018. jan. 19. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a hanganyagra igen nagyot fog nézni a feleség és a Holdig rúgja ezt az elmebeteget.

Amúgy azért én a férjemet beavatnám, és vele mennék nehogy kiderüljön hogy az asszony is elmebeteg és valamit csináljanak veled... Vagy ha nyilvános helyen lesztek akkor ok. De az okos volt hogy lefotóztad, majd pedig felvetted a beszélgetést. Csinálj belőlük másolatot más eszközökre!

2018. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%
Mindenesetre tényleg avasd be a férjed a dologba, mert fura lenne ha ő nem tudna az egészről.
2018. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

1. Férjednek SOS elmesélni, hanganyaggal, képernyőfotóval, a saját hülyeségeddel és Tibor elmebetegségével együtt. Ne máshonnan hallja meg, mert akkor jogosan akad ki, nem azon hogy megcsaltad, mert azt nem tetted, hanem hogy nem mondtad el neki.

2. Bizonyítékokról másolat más eszközökre, olyanokra amit nem hordasz magaddal, és otthon el tudod tenni. Pl. memóriakártya vagy pendrive amit szükség esetén át is tudsz adni a rendőrségnek, időbélyeggel.

3. Ügyvédet felkeresed, elmondod neki az egész mizériát, tanácsot kérsz, mik a lehetőségeid. Feljelentés, távoltartási végzés, ilyenek. Tőle megkérdezed azt is, hogy elmenj-e találkozni Tiborral és a feleségével, addig NEM.

4. Én a helyedben nem találkoznék velük, mert nem kizárt hogy a feleség is benne van, ha a pasinak ez a hobbija, nehéz elképzelni hogy semmit nem tud az egészről. De ha nagyon akarsz játszani a végzeteddel, csak az ügyvéd után, nyilvános helyen, nem egyedül és rögzítve mindent.

5. Függetlenül attól hogy indul-e eljárás, Tibort, a feleségét s az összes haverját letiltod, törlöd az összes létező internetes csatornán, tiltod a telefonszámát, és leszeded minden nyilvános felületről a lakcímedet vagy lakcímedre utaló dolgokat (betaggelt helyszínek, ház előtt készült képek, stb)

2018. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

????

Azonnal mondd el a férjednek

2018. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
És ezt a kérdést mutasd meg a férjednek mert így érteni fogja miert nem azonnal mutattad meg az uzenetet
2018. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Fekudj össze vele , akkor legalább valóság alapja is lesz ennek!
2018. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A ferjem jelenleg üzleti úton van , így nem tud ott lenni , viszont a testvérem ott lesz ! A felesege nem tud semmi ilyen ügyről, azt viszont gondolta eddig is , hogy a Tíbor agyával valami nem tiszta , állítólag vallni akarnak , de nem csak ez miatt , sok nővel össze feküdt a férje,

Hu , hát be vallom , a férjemtől pedig nagyon tartok , hiszen elég hideg fejű és a büszkesége a mindene és én , tehát tuti , hogy a Tibornak menne , és hát, a képeket nem nézi jól szemmel ha csak a telefonomban vannak , nem pedig azt , hogy el is küldjem , de egy kicsi tévedés miatt elég jó leckét kaptam ! A testvérem ismeri a családot , ő azt mondja , hogy a felesege a Tibornak összekever 1 másik nővel, mivel a -féleség neveket nem tud csak Storykat , Foggalmam nincsen, hogy mi lesz a vége... köszönet a jó tanácsokért , igen , továbbra is rögzítek , le vannak mentve a dolgok memória kártyára is .

2018. jan. 19. 19:34
 18/22 anonim ***** válasza:

Erre megoldaskepp egy temetkezesi vallalkozot ajanlanek... aki lehet meg ugyved is... :D


N

2018. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Már nem azért, de miért véded ennyire azt a Tibort?? Ha valaki velem tenné ezt, lehet nem várnám meg a férjemet, én magam is megverném.
2018. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19/19

Én is gondoltam erre, megerdemelne,

A -féleség ma is hívott , és közölte, hogy ő szeretne a férjemet be avatni és azt sem bánja ha a ferjem ki is nyirja a Tibort ,

De ő addig folytatja ezt az egészet amíg a lelke meg nem nyugszik, hogy mi is történt köztünk,

Kérdeztem tőle, hogy én miért vagyok ennyire különleges?! Mert én nemet mondtam a Tibornak ?! Mert a tobbi nőt nem zaklatja akikkel a férje le fekszik!

Eszeveszett a nő , természetesen a férjemet is be avatom , hogyha 3 an nem tudjuk megbeszélni, de akkor a Jó Isten irgalmazzon nekik ,

Mert ilyesmit nem művelhetnek, már szinte szinte a felesege is zaklat , hol ott le sem feküdtem a férjével!

2018. jan. 20. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!