Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen minden férfi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Nem költök sokat magamra, azt is a saját keresetemből teszem, de mivel ugye párkapcsolatban minden közös, a párom sérelmezi, hogy elveszek a "közös pénzből".

Jól állunk anyagilag, külföldön élünk.

Én egyetem mellett dolgozom, ő most végzett.

Tegnap képes volt a fejemhez vágni, hogy pénzéhes liba vagyok, amiért csak saját magamra gondolok, és többszöri kérésre sem hagyom ott az állásom.

A megélhetésünkhöz nem hiányzik a keresetem (anno mikor elkezdtem a sulit, előtte még rendesen dolgoztam évekig, és a párom tanult. Amikor megtudtam, hogy felvettek, beadtam a teljes megtakarításom, és elmentem részmunkaidőzni), ha be akarok adni belőle, nem fogadja el, mert hogy költsem magamra, neki van.

Amikor meg magamra költeném, akkor megy a hiszti, hogy nem igaz, hogy nem lehet kacatok nélkül élni, hagyjam már ott azt a munkát, alig látjuk egymást. De ő nem fog adni a dolgaimra, meg nem is várom el.

Havi 36 órát dolgozom, 300€ marad meg tisztán, amikor kifizetem a dolgaim (bérlet, kaja, telefon, miegymás), ami az enyém. Nem is szoktam elkölteni, mégis vitázik miatta. Amikor azt mondom, odaadom, azt mondja, nem kell.


2018. jan. 21. 11:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mind ilyen-e, mert apum és az exem dettó.
2018. jan. 21. 11:27
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Inkabb fogalmazzunk ugy hogy a minta alapjan ezeket a seggf-ejeket vonzod.
2018. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te választod ezt a típust.
2018. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ilyen mindegyik! Nekem se az apam, se a parom nem ilyen.
2018. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

A palid egy hisztis csicska lúzer.

Nem,hogy õrülne,hogy adsz magadra.

Igénytelen a csàvód ennyi.

De te miért vagy együtt egy céltalan semmirekellõvel?

Te hibàd,egy igazi nõ azonnal pakolt volna màr és otthagyta volna.

Mit akarna,hogy jàrj rongyokba csak ócsó legyen?

Próbàlnà meg egy piacképes nõvel màr repülne is a sràc.

Keressen egy igénytelen nõt aki se shoppimgolni se dolgozni nem akar,jó neki bàrmi,tudom javasolni a plus sizeos nõket 80 kg felett.


Szakíts vele,ennyi.

Egy férfi dolga ragyogtatni a nõt.

2018. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön kassza jó megoldás lesz... Ha vele akarsz maradni. De nem,nyílván nem mind ilyen.
2018. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen minden férfi ilyen?"


Nem. Viszont ez a típus vonz téged, ami valami érdekes ok miatt soha fel sem merült benned.

2018. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te választottad.


Mit szoktak a nők tanácsolni ilyenkor a férfiaknak? Jah tudom ! "Keress akkor egy dagadt-igénytelen férfit, aki még minimálbéres is."

2018. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked nem pasid van, hanem csajod. XD
2018. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!