Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos. Most mégis mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos. Most mégis mi a teendő?

Figyelt kérdés

A párom akart egy szexet hármasban. Belementem. Láttam, ahogy kinyalja aztán én is nyalogattam őt.. ketten sz ptuk a párom farkát, csókolóztunk, stb.. nem részletezném tovább. Annyira tetszett, hogy ott egy másik nő, azóta csak róla fantáziálok.. a mellét akarom nyalogatni, megakarom ujjazni.. csókolni..

Lehet, hogy hülye kérdés, de átváltoztam leszbikussá? Azóta a párommal (2 hete) nem is szexeltem, mert én a nővel szeretnék együtt lenni.

Ő pedig nagyon ideges, bár az okot nem tudja, hogy miért nem akarom, kitaláltam, hogy megjött, meg hogy fáradt vagyok..

Most mit csináljak?

28N, 30F, 25N (a másik nő)


2018. jan. 22. 17:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Próbálj majd beszélni vele, hátha rendeződik a viszonyotok. Ha nem érzed azt már, hogy vele akarsz lenni, akkor viszont magadnak se okozz kárt, inkább lépj ki mintsem gyötrődj.
2018. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak annyi, de sok ilyen ostoba pasit látok... nyitott házasság, aztán jön rá, hogy ez az asszonynak is lehetőség, meg hasonlók.


Szerintem annyi, hogy megtaláltad az igazi énedet, hát nyilván nem is baj, ha a pukkancs lelép.

Első lépésként talán keresd a lányt, aki a harmadik volt.

2018. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most elmondta, hogy megcsalt nemrég és szakítani akar.
2018. jan. 22. 21:42
 14/17 anonim ***** válasza:
7%
Mennyire kamu ez a kérdés?
2018. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

"Mennyire kamu ez a kérdés?"


Úgy... 100 %-ig? Nagyjából.

2018. jan. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő. Higgyétek el van ilyen is.


Kérdező, hogy vagy? Most tényleg vége emiatt egy hosszabb kapcsolatnak? Megértem, hogy másképp érzel, másra vágysz, valószínű az új élmény, bár lehet esetedben több van a dologban. A párod most öngólt lőtt, de ha hajlotok rá akkor nem kéne dobni mindent.

2018. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért lenne kamu a kérdés...


Azóta nőkkel ismerkedem és külön élünk már :) Sokkal felszabadultabb vagyok és boldogabb :)

2018. febr. 3. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!