Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom közölte velem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom közölte velem, hogy kevés vagyok neki, költözzek külön tőle?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőttig nagyon jó volt a kapcsolatom a barátommal, eljegyzést terveztünk, 3 éve együtt lakunk. Azonban mostanra eléggé elfajultak a dolgok, ma már második alkalommal mondta, hogy kevés vagyok neki, és hosszú távon ez neki nem megy, mert én idegesítő vagyok. Olyan bűneim vannak, hogy szeretek például egy-két napra előre tervezni, szeretem tudni, mi lesz a program a héten, és őt ez idegesíti, vagy például ha úgy látom, bántja valami, megkérdezem tőle, mi a baj. Kezdem azt érezni, hogy egy pokoli nőszemély lehetek, ha ennyire idegesítem, közben meg azt érzem, mindent megteszek. Szerintetek költözzünk szét? Valahogy éreztetni akarom, hogy nem esik jól, amit csinál, és nála a hagyományos beszéljük meg nem vezet semmire, mert ő “ nem szereti a semmit megbeszélni “. Egy munkahelyen is vagyunk, sokszor elmesélem neki, mi volt, de attól is ideges, mert ez neki üres duma. 23/L
2018. jan. 23. 00:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem szeret már és ahelyett,hogy ezt beismerné, téged hibáztat, idegesíti minden, amit korábban szeretett és elfogadott.

Szerintem ezen nem sok mindent lehet már megmenteni, én nem erőltetném ezt a dolgot.

Nem is arról van szó,hogy nem szeret.Hanem hogy nem képes felnőtt ember módjára leülni és megbeszéli a dolgot,esetleg megoldást keresni. Hanem veszekszik, elrontja a kedved és téged állít be bűnösnek.

Én elköltöznék. Könnyű mondani, de külső szemlélőként ez tűnik a leglogikusabbnak.Csak tönkre tesz téged ezzel a sok csúnya szóval, a te önbizalmad megy el,pedig semmi rosszat nem tettél.

Sajnos van,hogy eljut egy olyan pontra a kapcsolat,hogy MINDEN idegesít a másikban, az is,ahogy veszi a levegőt,az is ahogy szörcsöli a levest a kanálból. Bármilyen apró,hétköznapi dolog,ami az elején fel sem tűnt,vagy aranyosnak találtad, idegesít benne.

Én annak a híve vagyok,hogy meg lehet innen is menteni egy kapcsolatot.De mindkét félnek akarnia kell és dolgozni rajta minden nap.

A párod láthatóan nem veszi a fáradságot,hogy elismerje a problémát,téged állít be bűnösnek, nem próbálja megoldani.

Én fognám a cuccom és elköltöznék.

Valószínű,hogyha egyedül marad átgondolja majd és rájön,hogy mekkora hülye volt.

2018. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a szomorú ebben az egészben, hogy semmi önértékelésed nincs. Alázgat téged és ki akar dobni, te meg tűröd és nem mész el. Olyan dolgokat emel ki benned, amiben tényleg semmi idegesítő nincs. Tök mindegy milyen jó volt régen a kapcsolat, mert most már egy kalap sz@r. Nem szerelmes már beléd és esélyes, hogy másik csajszi is képben van már. Szedd már össze magad, és hagyd el!
2018. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Normális önértékelésű nő megsem várná, amíg ezt a pasi kimondja. Azért ennek lehettek komoly jelei. Francért nem hagyod ott?
2018. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű: elmúlt, már nem szeret.
2018. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én elköltöznék.... Egy barátnőm ilyen helyzetben volt és évekig hallgattam, hogy milyen boldogtalan a kapcsolata. Aztán x év után végre elváltak... Ma már mindkettő boldogan él az új párjával....

Biztos, hogy nem vagy pokoli! A Párod meg sajnos elfelejtett gerincet növeszteni... :(

2018. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!