Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak 1-2 órát lehessek napi szinten a barátommal?

Figyelt kérdés
Reggel 5 órakor kelek egy- másfél óra alatt kész vagyok és 8 órakor kezdődik a munka. (Buszozni szoktam) Ami 16:00óráig tart. Mire haza érek durván este 18:30,mert nem érem el a 16:00órás buszt,mivel csak akkor jár le a munkaidőm. Utána hazamegyek zuhanyzok,eszek,a kutyámat megsétáltatom és már este fél kilenc van kb. A barátom azt mondja nagyon keveset vagyunk együtt. :(( Neki ez nem elég! Hétvégén nem dolgozom,de akkor a teljes szombaton pihenni szoktam,mert nagyon fáradt vagyok és nem szoktam sokat aludni. Nem tudok nem kevesebbett dolgozni. Ennyit muszáj és nekem nem 10 lépésnyire van a meló helyem hanem utaznom kell valamennyit mindennap. Így estére érek haza. Neki reggel 7kor kezdődik a munka és kettőkor végez, ő kocsival van fél három óra magasságában itthon van. Utána azt csinál amit akar. Nem válthatok csak úgy munkahelyet (megint) mert azonnal úgy sem lesz munkám és a nyolc óra mindenhol kötelező. Úgy érzem másról sem szól az életem csak a meló. Mindennap ugyan az. Nem történik velem semmi. Nem érnek impulzusok. Nem tudok másokkal találkozni és a barátom is azt mondja keveset vagyok vele. Hogyan lehetek többet vele? Nekem már este 10 órakor leragadnak a szemeim és nagyon fáradt vagyok, fáj a lábam,kezem,de főleg a fejem. Nincs energiám nagyobb tevékenységre.
2018. jan. 23. 08:50
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki kérdezné ma reggel hánytam, szédülök. Nem mentem be dolgozni.
2018. jan. 23. 08:50
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

Vagy keress közelebbi munkát, hogy kevesebb idő teljen utazással.

Vagy költözz közelebb a melóhelyhez.

Vagy tanulj ki egy olyan szakmát, amivel rugalmasabb lehet a munkaidőd.

2018. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok a barátom 31. Másfél éve vagyunk együtt és pár hónapja költöztünk össze. Remélve,hogy többet is lehetünk majd együtt.
2018. jan. 23. 08:53
 4/29 A kérdező kommentje:
Költözzek közelebb? Hát ha az olyan egyszerű lenne akkor kb a munkahelyem mellett laknék,de nekem most erre nincs pénzem sajnos. :(( Kerestem itt a közelben munkahelyet,de innen nem kaptam visszajelzést se telefonon se emailben. Ezért a nagy városban kerestem munkát. Nem falusi vagyok. Csak a külvárosban lakom kb. És ami a közelben lehetne munka,oda nem vesznek fel embert vagy alkalmatlan vagyok vagy nem is jeleznek.
2018. jan. 23. 08:55
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, de 18:30 és este 10 között nem csinálsz semmit konkrétan, csak elcseszed az időt. A kutyasétáltatást össze lehet kötni a barátoddal vagy barátokkal sétával, kajálni is el tudtok menni a barátoddal / barátokkal, legalább heti 1-2 alkalommal és máris ér inger és időt töltesz velük. Zuhanyozni meg bőven ráérsz lefekvés előtt fél órával.
2018. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Menjen be érted néha a munkahelyre, akkor hamarabb hazaérsz.


Vagy esetleg csinálj jogsit, nézzetek egy kis autót, és nem leszel buszhoz kötve.

2018. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon rossz az időbeosztásod és a hozzáállásod is. Azt nézed, mit hogyan NEM lehet megoldani. Kicsit pozitívabban kéne gondolkodni, és a megoldásokra fókuszálni a probléma helyett. A reggeli másfél órás készülődés rengeteg. Először is, takarítsd ki a szekrényedből a felesleges holmikat. Fogadjunk, hogy legalább negyed órád elmegy a szekrényben való kotorászásra. Előző este készítsd ki, amit másnap fel akarsz venni. Nagyon sok időt megspórolsz. A pipere holmijaid közül is tüntesd el, ami felesleges. A nyakamat rá, hogy a következő negyed óra a sminkes holmiban keresgéléssel telik. Legyen egy kis neszeszered a minden nap használt holmikkal. Hidratáló, alapozó, korrektor, púder, szempillaspirál. Egy hamvas 21 éves fiatal nőnek nincs szüksége többre. Máris nyertél legalább fél órát. Nézd meg, hogy van-e esetleg vonat közlekedés be a városba. Én is sokáig messzire jártam dolgozni. Sokáig én is buszoztam, aztán ràjöttem, hogy megy vonat is. A másfél órás utam 1 órára rövidült. Ugyanez visszafelé. Nagyon sok időt nyerhetsz. A kutyasétáltatást nem tudja átvenni a barátod? Vagy csináljátok együtt. Az sem reális, hogy egész szombaton nem csinálsz semmit. Igenis szedd össze magad. Akármilyen nehéz. Hidd el, már attól jobban fogod magad érezni, hogy csinálsz valamit. Egy séta a közeli erdőben, egy jó film a moziban, egy érdekes kiállítás, egy vidám biliárdozás pihentetőbb, mint az egész nap tespedès. Csak addig pokoli nehéz, amíg el nem indultok. De most vagy fiatal, még nincs gyereketek, használd ki. Ez lehetne életed legcsodálatosabb, leggondtalanabb időszaka. Van önálló kereseted, együtt élsz kettesben a szerelmeddel. Élvezd.
2018. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A barátom szokott velem jönni kutyát sétáltatni. Együtt megvacsorázunk és utàna elszoktam mennu zuhanyozni. A barátaimmal nagyon ritkán tudok találkozni,mert este már programjuk van nekik is vagy még a munkahelyemtől sokat kéne buszoznom,hogy találkozzak velük és így későn érnék hozzájuk vagy fordíva. Volt,hogy munka után egyből indultam hozzájuk, megbeszéltük hol futunk össze és a városban kb a sok buszozással helyi járatossal kb 20 percet utazom olyan lassan megy és mindenhol megáll. Tehát volt olyan ahol durván egy óra volt mire hozzájuk értem. És akkor is voltam velük fél órát,mert közben mindenki ment ide oda mindenkinek más dolga volt már. Nekik is késő délután vége a melónak és csak miattam találkozunk este. De mondták már ők is,hogy mennek haza, a párjukhoz vagy még nekik is buszozni,kocsikàzni kell. Ilyenkor még ennél is később érek haza általában. Nekem nincs arra pénzem,hogy étterembe járjak meg fizetős helyekre. Én spórolok a pénzemmel nagyon. Otthon tudok lenni a barátommal. Van amikor megkérdezem,hogy menjünk valahova? De inkább otthon maradna. Igen,mert neki volt fél napja arra,hogy munka után menjen ide oda a barátokkal stb.
2018. jan. 23. 09:32
 9/29 A kérdező kommentje:

Reggel nem baj ha időt spórolnék,max tovább aludnék. Mást úgy sem tudok csinálni olyan korán. És nincsen sok ruhám. Sminkelni meg EGYÁLTALÁN nem sminkelem magam. Nekem semmi ilyen cuccom nincsen.


Reggel fürdök,fogat mosok,megfésülködöm,felöltözök. Reggelit csinálok magamnak és a barátomnak is. Kávét fözők. Leviszem a kutyát pisilni. Rendet rakok magam után és ennyi. Hamar elmegy az idő.


A kutyát együtt sétáltattjuk ha haza érek. Aztán csak otthon vagyunk. Néha elmegyünk valahova,de volt,hogy moziba indultunk volna,de akkor meg pont tovább kellett benn maradnom a munkahelyemen és nem tudtunk menni sehova. Mire elindultam haza már nyolc óra elmúlott.

2018. jan. 23. 09:38
 10/29 A kérdező kommentje:

Van már jogsim,de nincsen autóm. A barátomnak van,de azt nem használhatom,mert neki is kell a munkába vagy ha valahova megy. Most még nincsen pénzem autóra.

Vonattal indultam egy ideig és én 45 perccel később értem oda mint busszal. Nagyon lassú volt a vonat.

2018. jan. 23. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!