Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak 1-2 órát lehessek napi szinten a barátommal?

Figyelt kérdés
Reggel 5 órakor kelek egy- másfél óra alatt kész vagyok és 8 órakor kezdődik a munka. (Buszozni szoktam) Ami 16:00óráig tart. Mire haza érek durván este 18:30,mert nem érem el a 16:00órás buszt,mivel csak akkor jár le a munkaidőm. Utána hazamegyek zuhanyzok,eszek,a kutyámat megsétáltatom és már este fél kilenc van kb. A barátom azt mondja nagyon keveset vagyunk együtt. :(( Neki ez nem elég! Hétvégén nem dolgozom,de akkor a teljes szombaton pihenni szoktam,mert nagyon fáradt vagyok és nem szoktam sokat aludni. Nem tudok nem kevesebbett dolgozni. Ennyit muszáj és nekem nem 10 lépésnyire van a meló helyem hanem utaznom kell valamennyit mindennap. Így estére érek haza. Neki reggel 7kor kezdődik a munka és kettőkor végez, ő kocsival van fél három óra magasságában itthon van. Utána azt csinál amit akar. Nem válthatok csak úgy munkahelyet (megint) mert azonnal úgy sem lesz munkám és a nyolc óra mindenhol kötelező. Úgy érzem másról sem szól az életem csak a meló. Mindennap ugyan az. Nem történik velem semmi. Nem érnek impulzusok. Nem tudok másokkal találkozni és a barátom is azt mondja keveset vagyok vele. Hogyan lehetek többet vele? Nekem már este 10 órakor leragadnak a szemeim és nagyon fáradt vagyok, fáj a lábam,kezem,de főleg a fejem. Nincs energiám nagyobb tevékenységre.
2018. jan. 23. 08:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem olyan a munkám,hogy 5 perccel előbb elkéretőzzek mindig. És nem 5 hanem 15-20 perc kéne mire kirohanok a buszmegállohoz a munkahelyemtől és akkor úgy elérném a buszt.
2018. jan. 23. 10:19
 22/29 A kérdező kommentje:
Együtt élünk. Az a baj,hogy ti sem csinálnátok meg,hogy mindennap haza fuvarozzátok a párotokat kocsival. Hazaértek késő délután. Pihentek elmentek a barátokhoz,stb. És utána nincsen kedved még kocsikázni amikor tudod hogy a barátnőd hazajön busszal. Utána meg hallgathatom,hogy milyen sok a benzin. Még nem mondta,nem is nézném ki belőle,de azért érhetnének meglepetések. Nem kérek segítséget a barátomtól,mert akkor elvenném a szabadidejét. De máshogy nem tudom megoldani most a dolgaim.
2018. jan. 23. 10:22
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
Kislány. Ha együtt éltek, akkor bizony együtt kell megoldanotok a problémákat. Úgyhogy tessék szépen együtt leülni, és kitalálni, hogyan lesz jobb. Ki mivel tud hozzájárulni a jobb élethez. Ez így működik egy kapcsolatban. Nincs ilyen, hogy nem kérek segítséget, inkább szívok és szenvedek.
2018. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Háát az én exeim mindig értem jöttek mindenhova kocsival,ha éppen megtehették. Sosem vetették a szememre,hogy jaj a benzin meg milyen fáradtságos érted menni. Szerintem mondd el neki,hogy milyen sok időt vesz el az utazás és jó lenne,ha néha érted tudna menni úgyse csinál semmit otthon. Ha nehezményezi akkor mondd meg,hogy segítsen neked az autó vásárlásában ,elég jó áron lehet venni használt autót pl 300Eft már tudnál venni egy használhatót. Kutyát együtt vigyétek le,az is közös program. Ha panaszkodik,hogy keveset vagytok együtt mondd meg neki,hogy szervezzen valami programot te szívesen elmégy vele ő úgyis sokat ül otthon nkei van ideje kitervelni. Szóval vágj neki vissza és hagyd magad,szerintem ő sokat unatkozik otthon és jó dolgában nem tud mit kezedeni magával.
2018. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

21 évesen ennyire belefáradni és belebetegedni egy munkahelybe nem érdemes.

Folyamatosan keresgélj és keress mást. Nyilván ha kell a pénzt,akkor nem mondasz fel,csak akkor, ha találtál mást.

21 évesen is lehet olyan munkahelyed,amit szeretsz,jó a társaság, nem szív le fizikailag és szellemileg a nép végére.

Mindenképpen keress új munkát,mert ezt így olvasni is rossz volt.

A barátod meg tényleg érted mehetne néha.

Én ha sokáig vagyok oda,akkor értem jön a párom,hogy hamarabb hazaérjek,többet tudjunk együtt lenni. Ha nem is megy érted minden nap,de azért néha megtehetné szerintem.

De amúgy igen, a legjobb az lenne,ha másik munkát keresnél és vennél egy autót.Ha ilyen vacak a közlekedés,akkor autóval órákat lehetne nyerni naponta.

Én az egyik alkalmi munkahelyemre 2!! órával hamarabb indultam el,hogy beérjek reggelente busszal. Autóval fél óra nagyon maximum,de inkább 20 perc. Ott nem kell 3x átszállni,várakozni stb.

Aki nem a belvárosban lakik,annak megéri autóra gyűjteni,ha vacak a busz/vonat járat.

A barátoddal meg valóban próbálj többet lenni,de azért ő is próbálkozhatna, ha kettőkor végez,akkor kitelne az idejéből érted menni néha.

2018. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
61%

#22, ha megkérem a párom, bejön értem, ha végeztem, az neki is oda-vissza 30 km....


Nagyon nyögvenyelősen megy nálatok a kapcsolat az írásodból ítélve.

2018. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
39%
Mondd, ti nem kommunikáltok egyenesen, face to face?
2018. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Tényleg kellene itt a beszélgetés.

Szerintem normális emberek nem csak pampognak a párjuknak, hogy namármegintnemvagyunkegyütt, hanem megoldást keresnek. Ismerek olyat, aki két suliból otthagyta az egyiket, mert a párja panaszkodott, hogy nem töltenek elég időt együtt. Mindeközben egyszer hivatalosak voltak egy rendezvényre, ami kiöltözős, ezt előre tudták. A srác elment úgy az ismerősömhöz (onnan indultak a rendezvényre), hogy nem vitt öltönyt, és így ő inkább otthon maradt. Mindezt persze, hogy nincs nála ruha csak akkor jelentette be, amikor az ismerősöm mondta, hogy na akkor talán kezdhetnénk öltözködni.


Szóval párod hazaér 3-ra, akkor végezzen el egy csomó dolgot a háztartásban. Kaja, pl. Így neked rögtön fél órával több jut aludni, kevésbé leszel fáradt. Ez csak egy ötlet, pontosan nem ismerem a helyzetet. Simán elmennék a páromért a munkahelyére, ha fél órára redukálhatnám az utazási idejét. Nincs az a benzinpénz, ami ne érné meg az együtt töltött időt.

2018. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kérdező! A válaszaidból én azt szűröm le, hogy ez egy elég egyoldalú kapcsolat. Veled szemben épül az elvárás, de nem igazán kapsz semmit, hogy ezen "elvárásoknak" megfelelhess.


Illetve bármilyen javaslatot kapsz a válaszadóktól, mindre van valami magyarázat, kifogás.


Szerinted milyen élete lehet az olyan családoknak, ahol anya-apa dolgozik, mellette nevelnek 1-2-3 gyereket. Étel mindig van az asztalon, patyolat a lakás és mindenkire jut szabadidő. Ők vajon hogyan osztják be az időt?


Adott egy probléma, amit nem biztos, hogy neked kellene megoldanod egyedül. Ha már összeköltöztetek, elég komoly lépés. Felelősséget vállalok a páromért, ő felelősséget vállal értem, s kölcsönösen segítjük egymást.


Komolyan gondolja ez a fiú a kapcsolatot?

2018. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!