Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elnyerni egy üldözési mániás, betegesen féltékeny ember bizalmát?

Figyelt kérdés

Rám is jellemző ugyan a féltékenység, de ilyen szinten soha nem éreztem magamban.

Azt mondta a párom, hogy legszívesebben magához láncolna, akart már venni webkamerát az albérletünkbe, szívesen rakna nyomkövetőt a mobilomra, meg kémprogramot a gépemre, mert folyamatosan attól tart, hogy megcsalom őt.


Bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi, inkább csak arra lennék, hogy hogyan lehetne megértetni vele, hogy soha nem csaltam meg, és nem is terveztem? Egyszerűen nem menne. De nem hiszi el nekem.


22N


2018. jan. 23. 16:04
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem jár, mert drága. :/
2018. jan. 23. 16:39
 12/33 anonim ***** válasza:
94%

Sok embert csaltak már meg,mègse lett ilyen.

Bár az én exem is ilyen volt.2évig birtam.

Ha nem veszem fel a telefont miért nem,ha nem vagyok facen miért nem,ha épp nem találkozunk akkor mit csinálok,miért visz haza a munkatársam stb stb...

Szinte nem volt olyan munkatársam ,akivel ne hozott volna össze.

2018. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%
Mi drága? Tessék TB finanszírozott praxist keresni.
2018. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
96%
Az elmúlt időszakban két férfi is megölte a barátnőjét Budapesten mert féltékeny volt. Ők is így kezdték. Aki ilyennel leáll az maga sem százas. Kérdező, jobb nem lesz, reménykedhetsz, hogy hagy elmenni és nem fog utána is üldözni. Vagy hajítsd ki vagy magadra vess. Komolyan ne tudlak sajnálni ha ilyen emberrel nem szakítasz önszántadból
2018. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%

Mi drága a tb által finanszírozott ingyen pszichológuson? :D

Amúgy jól írja az előző, a féltékenységből meggyilkolt emberek kapcsolata is így indult.... gondold át.

2018. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%
De ő szereti... majd miutan megnyomoritotta sajat magat is egy ilyen kapcsolatban, majd utana elgondolkodik. Addig, aki ilyen buta, annak hiaba mondjatok.
2018. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

NEMBAJ MAJD TE MEGVÁLTOZTATOD

-_-

2018. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Menekülj, míg nem késő. Ez egy eszelős pszichopata.
2018. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudnod kell, hogy csak az ostoba, felelőtlen emberek hisznek abban, hogy a szerelem megváltoztatja valakinek a személyiségét, a megrögzött szokásait, de főleg azt, amivel te küzdesz a pároddal kapcsolatban: az ok nélküli, oktalan féltékenységet, hogy abszolút ki akar sajátítani, sőt, nyomkövetőt akar rád szerelni, kamerát a lakásotokba.

Soha nem fogod megváltoztatni (egyébként senkit sem). Ha nem akarod, hogy ez a pszichopata tönkretegye az életedet, az egészségedet, az önbecsülésedet, ha nem akarod, hogy pillanatok alatt leválassza rólad a barátaidat, elidegenítse a rokonaidat, ha nem akarod, hogy egy nap abszolút magányban és kiszolgáltatott rabszolgának érezd magad, menekülj minél előbb!

2018. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Lesz ebből még újsághir...

Talán azt próbáld kifejteni neki, hogy csalódást kelt, hohy ilyen gyenge. Egy pofont kapott, és bem tud túllépni azon. Mi lesz ebből 5 év múlva?

2018. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!