Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elnyerni egy üldözési mániás, betegesen féltékeny ember bizalmát?

Figyelt kérdés

Rám is jellemző ugyan a féltékenység, de ilyen szinten soha nem éreztem magamban.

Azt mondta a párom, hogy legszívesebben magához láncolna, akart már venni webkamerát az albérletünkbe, szívesen rakna nyomkövetőt a mobilomra, meg kémprogramot a gépemre, mert folyamatosan attól tart, hogy megcsalom őt.


Bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi, inkább csak arra lennék, hogy hogyan lehetne megértetni vele, hogy soha nem csaltam meg, és nem is terveztem? Egyszerűen nem menne. De nem hiszi el nekem.


22N


2018. jan. 23. 16:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#30, én csak szánlak, - ribinek a pasid tart... azért kábelez be, mert ezt nézi ki belőled.
2018. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
De amúgy nem. Józan fejjel tudja, hogy nem vagyok olyan, aki mindenkivel lefekszik, de amikor elkezd valamin kattogni, akkor ez nem jut eszébe.
2018. jan. 26. 19:26
 33/33 anonim ***** válasza:

"Nekem is vannak mentális problémáim, csak kicsit más jellegűek, szóval átérzem a helyzetét nagyon is."


Ja, hogy mindketten retardáltak vagytok... akkor sok boldogságot. :)

2018. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!