Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még mindig szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még mindig szeretheti az exét?

Figyelt kérdés
A barátommal elég friss a kapcsolatunk (kb. 3 hónap). Észre vettem, hogy minden nap egyszer megnézi a volt barátnője adatlapját. Számomra ez egyértelmű, hogy érdekli a volt barátnője. A telefonját nem dugdossa előlem és nem tesz rá kódot, szóval bármikor megnézhetem.. bár nem szoktam élni a lehetőséggel. Viszont véletlenül megláttam, hogy a volt barátnője írta neki, hogy “sajnálom”, mire a barátom annyit válaszolt, hogy “ne sajnáld élj boldogan a jelenbe”. Egyébként a lánynak már van egy stabilnak látszó kapcsolata. Én eléggé jól tudok kombinálni, szóval én arra gondoltam, hogy lehet szereti a lányt, de mivel kapcsolatban van, ezért nem tud hozzá visszamenni, így inkább velem tervezi a jövőjét, szóval amolyan ‘nincs ló, jó a szamàr is’ fillingje van a történetnek. Teljesen jól megvagyunk a barátommal egyébként, az egész családja előtt engem mindenkinek fényez és törődik velem nagyon sokat. De ez az ex barátnő nem hagy nyugodni, nem tudom mit csináljak. Ha tudtok valami tanácsot adni, akkor írjatok! :)
2018. jan. 24. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mikor szakítottak?
2018. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát fél éve és mi kb. 3 hónapja vagyunk együtt..
2018. jan. 24. 23:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy hallgass a megérzésedre. Én is így voltam, éreztem hogy csak "szamár" vagyok, rengeteg jel volt, de mindig elhessegettem, hogy áá, biztos nem így van, cask féltékeny vagyok. Mindenre találtam valami mentséget. Még arra is amikor találkozgatni kezdett az exével. Végül persze szakítás lett, de elvett az életemből egy évet. Te ne járj így.
2018. jan. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én meg az ex helyébe voltam, és én pont azt éltem át, hogy ha veled van, már téged szeret. Veled van, nem vele, és kész. És ő ezt el is fogadta. A tettei alapján ítéld meg. Ha törődő veled, figyel rád, nem randizik az exszel, akkor ő téged akar. Le fogja győzni a régi démonait. Hidd el, hogy téged akar.
2018. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!