Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom akivel már 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom akivel már 2 és fél éve együtt vagyunk Csernus könyvet olvas és elviselhetetlen. Megkergült vagy szakítani akar?

Figyelt kérdés
Most mindennel cseszeget, és magára semmit nem vonatkoztat, csak rám. Alig lehet vele normálisan beszélni. A pszichológus haverjával meg tök jól meg is beszélik, hogy mit mondjon. Kitárgyalnak a hátam mögött, én meg csak lesek ki a fejemből, hogy már megint mit tettem. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. jan. 25. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Csernus az egy agresszív, alacsony önértékelésű brom, akinek nulla az önbizalma.

Azért bánt me másokat és beszél tökbunkón mindenkivel, mert akkor legalább "valakinek" érzi magát - holott egy SENKI.

2018. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud leválni az anyjáról,már önmagában válóok,nem,hogy így.Legalábbis számomra.
2018. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem tök normális javaslatot tettem, miért pontoztok le? Nem kettőn áll a vásár? Gondolom a kérdező nem azért kérdez, mert csak úgy szakítani akár, hanem azért, mert még akarja oldani a dolgokat. Erre mondtam, hogy nézze meg az ő szemszögéből, mérlegelés, és döntsön "bevállalja? IGEN, VAGY NEM!?!?!?!" :D. Ezzel most mi a baj?

31/f

2018. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

értelek.

Hát ez a könyvtől/Csernustól függetlenül gáz. Ez nem ok rá, csak max egy kézzelfogható oldala a dolgonak.


Az igazi ok, amit írtál magad is, hogy nem akar felnőttként viselkedni, komolyabbra venni a dolgot és nem teszi bele magát a kapcsolatba. Röviden szarik rád.


Itt már elkezdtetek 2 külön/ellentétes irány felé haladni, (ő függetlenedne, te meg igazi kapsolatot akarsz). Az a baj, hogy ebben nincs kompromisszum: ha a kapcsolatban ő úgy érzi, "ráakaszkodsz", az már régen rossz, és nem szeret eléggé.


Ezért viselkedik úgy, mint egy kis pöts.

Én is szeretem a pszichlógiát, kíváncsiságból csernust is szoktam hallgatni-többek között-. De ettől nem voltam bunkóbb ember. Szerintem ennek lassan vége...

2018. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#13 köszönöm a válaszod, ment a lájk :) valóban szeretném megoldani, vagy ha nem is sikerül, akkor minél többet megérteni / megtanulni az esetből. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, sok minden múlt az én hibás döntéseimen is.


#14 sajnos én is pontosan ezt érzem, csak nagyon zaklatott vagyok és nem tudok tisztán gondolkodni. Tutod, az a legrosszabb az egészben, hogy ha felnőtten gondolkodok, akkor valószínűleg csak raboljuk egymás idejét. Viszont nagyon nehéz számomra, hogy teljes szívvel benne vagyok ebben a dologban, úgy érzem, hogy a tőlem telhetőt megtettem, és mégis ide jutottunk. Talán a Csernus könyv egy mankó neki, hogy megutáljon és tovább tudjon állni. De borzalmasan kiszolgáltatva érzem magam.

2018. jan. 25. 19:58
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
jelenleg én is a "Nőt" olvasom csernustól...hát mit ne mondjak, baromi sok igazságot ír le a nőkről és a viselkedésükről, de ha mindent kivetíteném a páromra, akkor már nem lennénk együtt. Bennem is van hiba bőven, alig várom, hogy elkezdjem a "Férfit" c. könyvét is.
2018. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

ezen (sajna) röhögtem egy sort..


az biztos, hogy nem éri fel az értelmi szintedet a pákó

2018. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni a problémáktól, azonban meg vele tudatni kellene, hogy egy könyv+egy külső segítőtől még nem válik profi pszichológussá.
2018. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

Anno a könyvtárban én is láttam A NŐK c. Könyvét Dr Menyus-tól. Szemezgettem vele, de nem érdekelt Dr. Menyus. És amikor kihoztam még akkor is a könyvtati néni véleményét kértem ki "valamilyen szinten érthet hozzá, hiszen pszichológus" (egyébként pszichiáter)

Aztán vissza mentem A FÉRFIAK c. ért is. A könytari néni dicsért, hogy helyesen döntöttem, mindkettőt vittem.


Elolvastam, és azon gondolkodtam, hogy nagy kár, mert akiknek igazán szól az a könyv még a kezükbe sem veszik. (Sohasem fogja olvani pl. Z. Linda, Hódi Pamela férje (Toldi)

2018. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon befolyásolható a barátod, ha egy könyv miatt ekkorát változott. Ezt valahogy tudatosítsd benne, hátha rájön.


Én is így jártam egyszer, sajnos én is befolyásolható vagyok. Egy ideig full rá voltam függve a gyakori kapcsolatok kategóriájára, és a végére teljesen becsavarodtam az itteni válaszoktól, mindent kivetítette a páromra és elégedetlen voltam vele, mert nem egy lepedőakrobata, milliomos, sármos, házitündér szexbika :D

Amikor ezt felismertem egy másfél évig az oldal felé se néztem, érdekes, minden rendeződött. Most már okosabban, érettebben és fenntartásokkal kezelem az oldalt.


Próbálj meg vele beszélni, hátha.

2018. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!