Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? A férjem maradni akar én költöznék haza.

Figyelt kérdés
Messze költöztünk munka miatt a családunktól már lassan 4 éve, de nekem elég volt ennyi és mennék haza. Valahogy már nem izgat a pénz és a jólét, hiányzik a családom és a barátaim. Nagyon jól keresek, de a munkatársaim szemetek és kiközösítenek mert én vagyok a magyar lány. Érdemes veszekedni vagy nyugodjak bele hogy itt kell maradnom örökre, mert a férjem soha nem akar visszamenni?

2018. jan. 26. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hol éltek, mi a vegzettsegetek? Itthon nehéz lenne benne elhelyezkedni, sokkal lejjebb kellene adni a színvonalat?
2018. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy büdös igazság, hogy ha abban sem tudtok megegyezni, hol éljetek, akkor nem illetek össze. Váljatok el, menjen mindenki a maga útján, és legyél hálás az univerzumnak, hogy ez az égbekiáltó különbség még gyerekvállalás előtt kiderült.
2018. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Megértem mindkét oldalt.De ha te így érzel,akkor szerintem kár kint maradni,az fogja megmérgezni a házasságotokat,hogy haragudni fogsz rá, őt fogod okolni amiatt,hogy nem jöhetsz haza. Nem most, de lehet később ez jobban fog érződni,az meg senkinek nem jó.

Egyébként nem találnátok itthon jól fizető munkát?Így, hogy van legalább egy biztos nyelvtudásotok? 4 évet kint élni többet jelent, mint hogy itthon nyelvkönyvek felett ül valaki.

2018. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

Ezt már egyszer feltetted, akkor megmondtuk, hogy időben kellett volna gondolkozni.


Így jártál, elválhatsz tőle és hazajöhetsz, de ha neki ott van fix állása, jó jövedelme, hadd ne hagyja már ott a hisztid miatt.


Persze, nyilván azért közösítenek ki mert 2magyar" vagy, nem a viselkedséed miatt. Ezt nem magyarázod nekem be, én is külföldön élek, mégsem utálnak csak mert "szmétmagyar". :D

2018. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!