Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom végleg haza akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom végleg haza akar jönni külföldről (27 éves nő), miért engem utál mindenki ezért?

Figyelt kérdés
Fél éve ment ki Németországba dolgozni.Nem tudtunk találkozni azóta sajnos a munkánk miatt.Nagyon megviselt bennünket a másik hiánya,mindketten sokat fogytunk.Idegileg felőrölt minket,de főleg őt.Most jutott el arra a pontra,hogy nem érdekli a pénz,nem bírja tovább hazajön.Fél éve úgy ment ki,hogy majd én utána fogok menni,és majd kint élünk boldogan és vidáman mint a mesékben.Én mondtam neki,hogy engem ez a dolog nem vonz,34 vagyok,más dolgok váltak fontossá a számomra,nem minden a pénz.Félreértés ne essék nagyon is fontos,de én nem tudnék egy idegen országban élni.Van házam,kocsim,mindenünk megvan,csak hát kint többet keres az ember.Lehet pár évvel korábban másképpen gondoltam volna.Most meg sír nekem mindig a párom a telefonba,hogy ez mekkora szégyen lesz neki ha hazajön,mindenki rajta fog röhögni.Apósomék meg persze engem fognak utálni,persze ez nem lesz újdonság a számomra,eddig se szerettek valami nagyon.Ők voltak azok,akik a legjobban biztatták a páromat,hogy menjen ki,nem törődve azzal,hogy én ezt nem szerettem volna.Csak attól félek,hogy ez vitát fog majd szülni kettőnk között a későbbiekben,hogy miattam jött haza,ha kimentem volna utána akkor nem lenne ez,nem lenne az,stb.

2017. máj. 6. 09:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
2%

Mi az, hogy te nem szeretted volna, hogy kimenjen? Ha annyira imádod, az ő érdekeit néznéd, de nagyon önző vagy. Csodálkozol, hogy a szülei nem szeretnek?

Talán keress korban hozzád illő nőt, akinek olyan dolgok fontosak, mint neked is, és úgy akar élni, ahogyan te.

Lehet leszavazni, abszolút nem érdekel hány %-os a válaszom.

2017. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna,hogy kimenjen,mert akit szeretek azzal akarok lenni minden nap.És nem azért csinosítgattuk a házunkat éveken át,öltünk bele rengeteg pénzt,hogy aztán mindent itt hagyjak,hogy tönkremenjen.Ráadásul biztos vagyok benne,hogy ha én is kimennék,100% hogy betörnének.Most szereltessek be riasztót,meg rakjak fel kamerákat,csakis ezért.És akkor ott van a 2 kutyánk,a hatalmas telek,gyümölcsös,kert,stb.ezeket ki tartja rendben majd?Apósomékra nem bízhatok semmit se,a saját anyját is eladná mindkettő.Más meg nincs akinek szólhatnék.
2017. máj. 6. 09:31
 3/36 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindenbe nem lát bele egy idegen,lehet hogy kívülről nézve önzőnek tűnök,pedig csak foggal-körömmel ragaszkodom ahhoz amit elértem az életben.Mindenért meg kellett szenvednem kőkeményen.Nem engedem,hogy mások mondják meg,hogy hogyan is éljem az életem,mi lenne a jó nekem.
2017. máj. 6. 09:37
 4/36 anonim ***** válasza:
55%

Olyan szempontból igazuk lesz, hogy a lányukat te fosztottad meg egy valószínűleg jobb élettől, még ha nem is így explicite, hanem közvetve.

Egyébként, ezt akkor kellett volna véglegesen tisztázni, mielőtt kiment volna. Megszervezni találkozókat, illetve lefixálni, hogy akkor ki is megy a másik után. Csak mert nagyon úgy tűnik, hogy ő úgy ment ki, hogy azt hitte te majd mész utána, miközben te tudtad, hogy maradsz itthon.

Kicsit rugalmatlan vagy amúgy, a házat simán el is lehet adni, és akkor semmi gondotok nincs vele, sőt a kinti újrakezdéshez is jól jön a pénz...

2017. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
De milyen jobb élettől fosztotta neg? Van ház, munka , kocsi. Tényleg nem minden a pénz. Én sem mennék ki és azt sem szeretném ha a párom kimenne. Maximum pár évre együtt, hogy pénzt gyűjtsünk lakásra. De nektek már az is van . Én ennyi idősen ilyen feltételekkel már gyereket vállalnék. És inkább lennék itthon, mint külföldön, még ha itt nem is keresek annyit. Hogy mások mit gondolnak azt meg leszarom. Nem a párod lenne au egyetlen aki hazajön. El kell dönteni mi a fontosabb. A távkaocsolatban amúgy sem hiszek.
2017. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
17%

Én nem is értem.. pont egy gyerekvállalás előtt álló férfinak kellene inkább akarnia kimenni, hogy a gyerekeinek a magasabb színvonalú oktatást, a jobb közbiztonságot, a 2 anyanyelvűséget, a jobb egészségügyi rendszert biztosítsa.


Én kiakadnék, az biztos. A kényelmed miatt nem akarsz csak kimenni, mert itt már minden megvan, ott pedig dolgozni kellene érte. Szerintem a nyelvet sem beszéled és lusta lennék tanulni.


Ha nekem ilyen lehetőségem lenne(persze nem gyárimunka és takarítás, hanem normál szakmabéli munka) , kiadnám a házat a telekkel, apósékkal ellenőriztetném az albérlőt.


Nem városba költöznénk, hanem bérelnénk egy kislakást a város agglomerációjában és bejárnánk dolgozni a párommal. Évek alatt fentebb tudnátok jutni a ranglétrán, ha 38 évesen már rendes poszton dolgoznál, simán telne megvenni egy szép kis házikót a külvárosban az otthoni eladásából és a félretett pénzetekből. Jobb nyugdíjat kapsz majd időskorodra, nem kell aggódnod semmi miatt.


Ha takarításról vagy hasonlóról van szó, akkor mérlegelnék egyedül.

2017. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Én már egy párszor hazajöttem, visszamegyek és igy tovább jó tapasztalat, saját határaink feszegetése, erről szól a külföldi élet nem kell mások véleményére adni, az ő életé úgy dönt ahogy neki jó, ha a szülök meg beleszolnak azt kell mondani menjenek ők és meglátják mennyire van kint kolbászból a kerítés.
2017. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Azért köszi annak aki mellettem van a véleményével.Jólesik,főleg hogy most mindenki engem támad.Én már az elején tisztáztam a párommal,hogy nem fogok tudni utána menni a munkám miatt,csak majd nyáron a szabadságolások idején.Gondolom úgy volt vele,hogy majd mindent itthagyok,és megyek utána.Amint írtam korábban apósomékban meg nem lehet megbízni,nem adok nekik kulcsot,hogy bemászkáljanak hozzánk.
2017. máj. 6. 11:23
 9/36 lizzi77 ***** válasza:
86%
Szard le az anyagias hülyéket,nektek mindenetek megvan, ami kell a boldogsághoz.Sok embernek feleannyija sincs,és mégis boldogok tudnak lenni.Jellemző magyar mentalitás a nyugaton kolbászos kerítés.Az nem érdekli őket, hogy elidegenedtek egymástól a távollét alatt,hogy esetleg másfelé kezdenek kacsingatni, hogy idegen helyen, idegen emberek között,idegen kultúrában kell boldogulni.Én is dolgoztam kint,nem volt az embernek egy nyugodt sarka, ahol önmagában lehetett, folyton vadidegenek szokásaihoz kellett alkalmazkodni.Anyósék meg rendezgessék a saját életüket,meg kell mondani,hogy köszönitek szépen, de ti így döntöttetek,és kész.
2017. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha eleve megvolt mindenetek, akkor igazából kimennie sem volt érdemes.


Vacak pénzért szívni, ha van belőle elég... nem értem én ezt.

2017. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!