Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túl féltékeny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl féltékeny vagy ez normális lenne?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Ha elmegyek valahová köteles vagyok időt mondani, hogy mikor érek haza, beszámolni kivel vagyok. Ha nem írok vissza neki 10 percen belül hívogat megállás nélkül amíg nem írok.Folyamatosan nézegeti a messengerem és elolvassa a beszélgetéseimet.Ha köszönök egy fiú ismerősömnek, vagy férfi kollégákkal dolgozom már lassan az is baj

Úgy érzem szeretem de ez más kezd sok lenni nekem. Sokszor magyaráztam már el neki hogy ez így nem lesz jó. Megoldás egyedül a szakítás lenne? 19/L 20/F



2018. jan. 28. 10:12
1 2
 1/15 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán NEM normális!! Ez beteges..
2018. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges, és csak egyre rosszabb lesz...
2018. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem normális. A bizalom hiányát jelenti.

Egészséges önbizalommal rendelkező ember nem csinál ilyet.


Azt, hogy szakítanod kell-e vagy sem azt nem tudom megmondani, ezt magadnak kell eldönteni.

2018. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Beteg. Még megpróbálnám normálisan és nagyon komolyan megbeszélni vele, ha nem áll le, akkor sajnos vége.
2018. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális, lassan az lesz a vége, hogy majd elzár a barátaidtól.

Énis sajnos az önbizalomhiányom miatt féltékeny vagyok, de soha nem néznék bele a párom levelezésébe és nem zavarnám, ha a barátaival találkozik

2018. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteges komplexusai lehetnek.... ilyen korban még ha nagyon határozottan leállítod és nem játszol a szabályai szerint még van rá minimális esély. De csak fontosabb vagy neki mint ez a mánia.

Ha nem, akkor hiába teszel bármit ez csak egyre fokozódni fog, s átmész tulajdonba amihez joga van.

2018. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a többi hozzászóló véleményét. Egy idő után el fog zárni minden kapcsolatodtól és azt fogod észrevenni, hogy rajta kívül egyedül vagy mint a kisujjam. Ki leszel szolgáltatva neki. Ha nincs alapvető bizalom, akkor bukott a dolog és leckeként jegyezd meg, hogy az alapvető bizalmat nem kiérdemelni kell hanem elsőre kéne hogy járjon, ha nem automatikus hanem bizonygatnod kell, ott nincs miről beszélni és szépen el kell köszönni egymástól, mert nem ő a te embered.

Szakíts!

2018. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján egyértelmű a szakítás. Az ilyen emberekkel, próbálhatod megbeszélni, de eredménye nulla lesz. Ez inkább rabszolga tartás, mint párkapcsolat.
2018. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és normális válaszokat!

Úgy gondolom igazatok van. Egyedül azért nem szakítottam még, mert érzem hogy igazán szeret ami ritka. Csak sajnos ez a beteges féltékenykedés mindent elront.

2018. jan. 28. 10:48
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember szerintem nem szeret, hanem csak birtokolni akar.

Az jut eszembe,amit egy barátom mesélt. Saját szemével látta, hogy egy srác az utcán pofozza a barátnőjét, két pofon között pedig ordította az arcába, hogy: "Nem érted, hogy szeretlek, te büdös k**va?!"

Kb erről szól jelenleg a ti kapcsolatotok is.

2018. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!