Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsek el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit akivel lehetett volna köztünk valami de mégsem lett?

Figyelt kérdés

Volt/van egy férfi akivel picit több mint egy éve vonzódtunk egymáshoz. Mindkettőnk részéről megvolt és tudom hogy nem voltam közömbös a számára de nem lett köztünk végül is semmi. Az okát pontosan nem tudom de nem akart kapcsolatot velem.

Én meg beleőrülök ebbe mert tudom hogy hülyeség ezen agyalni mert ha akart volna kapcsolatot tett is volna érte. Csak így sokkal rosszabb mintha csak az én részemről lett volna bármi is, de így hogy tudom hogy nem azóta is marcangolom magam. És a mai napig is látom/érzem rajta hogy tetszem neki.

Változhat ez még a részéről vagy hogy felejtsem el?

Nem tudok arról hogy lett volna valaki más,pláne kapcsolata neki.


2018. jan. 29. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos el kell felejteni.
2018. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos Kérdező, semmi pozitívat nem tudok mondani neked. Ugyanebben a cipőben járok, csak egy lánnyal. Már 18 éve történt a dolog, minden esély meglett volna a sikerre - és mégse jött össze a dolog.

Azóta se sikerült elfelejteni a dolgot, Kérdező, pedig elhiheted, mindent megpróbáltam, amit csak lehetséges. Ezt az idő sem fogja helyrehozni, sőt, egyre rosszabbá fog válni a hiánya.

2018. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Próbáltad tisztázni vele a helyzetet?

2018. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Felejsd el .Az egy dolog hogy tetszel neki de attol nem biztos hogy érez is vmit .Lehet felvillanyozod de ennyi nem akar hosszabb távú kapcsolatot veled .
2018. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

2 es ..

Azert durva h 18 eve meg mindig faj !!!

Miert nem tettel semmit vagy mi az ami miatt szenvedsz.

Udv

Kerdezo legy direkt a ferfivel. Kerdezd meg ha akar vagy nem es ha nem miert. Legalabb tudsz 1 valaszt

2018. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

#5, tudom, hogy az, szerinted nekem nem? De ez a helyzet.

Mit tudnék rá mondani? Az igazi szerelem sose hal meg.

Azt pedig leírtam, hogy minden létező módon megpróbáltam segíteni a dolgon, és egyik sem vált be.


Szóval nagy esély van rá, hogy ezt egészen a sírig fogom cipelni. És arra is jók az esélyek, hogy a Kérdező is. Ennél még egy rossz kapcsolat is többet ér.

2018. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, több is.
2018. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha nem akar, akkor nem akar. A tetszés kevés egy kapcsolathoz.
2018. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne ábrándozz, ha nem lett belőle semmi. Kösd le magad értelmes dolgokkal.
2018. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Biztos van oka, hogy miért nem lett ebből semmi. Felejtsd el, az élet a legnagyobb forgatókönyvíró, majd kiderül, mit hoz a jövő. Lépj tovább.
2018. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!