Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsek el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit akivel lehetett volna köztünk valami de mégsem lett?

Figyelt kérdés

Volt/van egy férfi akivel picit több mint egy éve vonzódtunk egymáshoz. Mindkettőnk részéről megvolt és tudom hogy nem voltam közömbös a számára de nem lett köztünk végül is semmi. Az okát pontosan nem tudom de nem akart kapcsolatot velem.

Én meg beleőrülök ebbe mert tudom hogy hülyeség ezen agyalni mert ha akart volna kapcsolatot tett is volna érte. Csak így sokkal rosszabb mintha csak az én részemről lett volna bármi is, de így hogy tudom hogy nem azóta is marcangolom magam. És a mai napig is látom/érzem rajta hogy tetszem neki.

Változhat ez még a részéről vagy hogy felejtsem el?

Nem tudok arról hogy lett volna valaki más,pláne kapcsolata neki.


2018. jan. 29. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanez van nálam is :(

Tetszettem neki, nagyon édes volt velem. És csak későn jöttem rá, hogy ő kell :(((

A mai napig nem tudtam vele tisztázni. Ha találkozni szeretnék vele, akkor terel, vagy csak szórakozik :(

2018. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mert nem vagytok normálisak, és csak magatokat szivatjátok:

"az okát pontosan nem tudom de nem akart kapcsolatot velem. ".

"Ha találkozni szeretnék vele, akkor terel, vagy csak szórakozik :("


Szerinted, miért?

valószínáeg mert már rég mást akar.

A lényeg, hogy NEM akar. Ha akarna vagy komolyan akart volna, akkor nem terelt volna.


"ha akart volna kapcsolatot tett is volna érte."

- Igen, ez ilyen egyszerű.


De ha ennyire nem hagy nyugodni az oka, akkor mondjuk kérdzed meg tőle, mit gondol rólad, stb.

2018. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Ráadásul egyszerűen nem volt hajlandó megmondani, hogy miért nem akar kapcsolatot, csak azt hajtogatta, hogy nincsen velem semmi baj, de ő egyedül akar maradni. Nagyon rossz volt, nagyon nehéz volt elfelejteni, de végül sikerült. Az idő, a teljes környezetváltozás, az új társaság oldotta meg.
2018. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha akart volna vmit akkor màr lêpett volna .Sztem van neki alakuloban és nem akar téged hülyiteni tetszel neki de ennyi. Ebbe ne gondolj többet fogd fel ugy jogy tetszetek egymàsnak de semmi több ne hülyisd magad .
2018. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Remélem már túljutottál rajta. Nem jó ezekbe a dolgokba beleragadni. Az idő fogja megoldani, ha más nem. Viszont véleményem szerint nem érdemes ezen már agyalnod.
2018. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem sikerült teljesen pedig már nem most volt.

Általában nem rossz a helyzet bár minden nap gondolok rá.

De ha meglátom még mindig nagyon kalapál a szívem. És tudom hogy mindig is tetszeni fog ,mert attól még bejön stb. csak nem tudom mikor jön el az amikor már nem gyorsul fel a szívem ha meglátom.

2018. ápr. 1. 21:20
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

Uh, ugyanebben a cipőben vagyok... 1 év és a szívdobbanás/gyomorgörcs is. Bár, annyit javult 1 év óta már, hogy úgy néz ki, már nincs gyomorgörcs meg szívdobbanás akár egy hangjára... Szóval ha lassan is és tudatosan is akarva, hogy ne ragadjak benne ( bár vicces ez, mert 1 évig mégis sikerült benne ragadnom, de érted), javult most talán valamennyit a helyzet.


Ha teljesen ki tudod iktatni az életedből, az a legjobb.

A másik ami nekem ilyenkor, ezeken a hullámokon segít, ha erre gondolok, amit te is írtál:


"mert tudom hogy hülyeség ezen agyalni mert ha akart volna kapcsolatot tett is volna érte."

A lényeg itt van. Kitartás! Egyszer jobb lesz, és ez is elmúlik.

2018. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 2. válaszadónak van igaza sajnos :((( én is így jártam, és neki kell igazat adnom...Bár ne így lenne!!!

A plátói szerelem rosszabb mint a szakítás...ott legalább tudod, hogy nem ti voltatok egymásnak az igazik, és kész. Plátóinál meg marad a rengeteg kérdőjel, és az életed végéig mardosó önvád.

2018. aug. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!