Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok valaki olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok valaki olyannal, akinek nincs érettségije, se szakmája?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 00:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
25%

Persze, ha dolgozik stb. Ki tudja hogy alakult az élete eddig.

F26

2018. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%

Ha egy oltári életművész, aki így is talpon, persze.


Vannak páran, akik elemivel s találékonysággal többre vitték, mint a beképzelt diplomások bár azoknál egy szakmunkás is többet ér utóbbi időben s sokszor.

2018. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%

Van egy-két vállalkozó ismerősöm, aki problémás gyerek volt, nem is inkább az eszükkel volt a baj, most meg teli vannak.

Rongyosra kúrják az ilyen bölcsész-közgazdász csajokat, akik valószínű itt hangosan nemeznek a kérdés alatt, szóval ja, ha meg van az egzisztencia, simán összejönnek velük.

2018. jan. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
9%

Lényeg, hogy legyen pénze

[link]

2018. jan. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán, de nekem ugye az is fontos, hogy tudjunk miről beszélgetni.
2018. jan. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
Nekem pont ilyen a barátnőm. És mégis jobban keres, mint én diplomaskent. Van tehetsége a tuleleshez, értelmes szexi nő. De ne higgyétek, hogy a testéből él.
2018. jan. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

Igazából helyzetfüggő.

Nyilván 30 évesen kérdéseket vet fel a dolog, de nekem egy bizonyos probléma miatt az érettségi tolódik egy, vagy két évet, így nyilván a továbbtanulásom is le lesz korlátozva egyelőre, mivel kevés az érettségi nélkül szerezhető OKJ.

2018. jan. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
19 korom lemaradt: 18/F
2018. jan. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
45%

Én pl érettségiztem, szakmám is van. Mégse ebből élek. Sofőr vagyok Ausztriában, 1500euros fizuval. Utólag belegondolva felesleges volt a suli, 8altalanos is elég lett volna, mindig sofőr akartam lenni.

Attól hogy 8altalanosa van még lehet értelmes, nálam nem volt soha kizáró ok.

Dolgoztam gyárba, legjobb művezetőmnek is csak 8altalanosa volt mégis értelmes volt és jól vezette a műszakot.

N25

2018. jan. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha ettől független értelmes, normális, van fix munkája, egzisztenciája, lehet vele szabadidős tevékenységeket űzni, akkor igen. Bár ilyen pasival még nem találkoztam.
2018. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!