Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő eltartja a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő eltartja a párját, oké, ha őt tartják el, ribi?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha egy nő segíti a párját anyagilag, amíg tanul, akkor az rendben, így is kell, ilyen egy támogató párkapcsolat, ha meg ő szeretné, hogy hasonlóan támogassa a párja, amíg tanul (amit azért szakított meg, hogy eltartsa ketrtejüket), akkor pénzéhes ribi, most bezzeg kell a pasi, csak a pénze kell, és hasonló vélemények.

Visszafelé már nem kell támogatónak lenni egy párkapcsolatnak, vagy mi?


2018. jan. 31. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem alapból támogatja a férfi a nőt. ( nem csak anyagilag)

f26

2018. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A támogatás csak kölcsönös lehet, visszaélés és kihasználás nélkül, nemtől függetlenül.
2018. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor a pasi a ribi hímrinygyó.
2018. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy férfit eltart a párja, akkor a többség férfinak sem tartja. Mondjuk, eddig csak olyan kapcsolatot láttam, ahol a férfi tartotta el a nőt vagy a férfihoz költöztek.
2018. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az, hogy egy nő tart el egy még tanuló fiút, az kábé olyan ritka, mint a fehér holló, így aztán erre nem is alakult ki elnevezés. Fordítva viszont rengetegszer előfordul, itt is volt már ezzel kapcsolatban kérdés, és sírás rívás is, amikor a diploma után az eltartott csajszi megpattant anélkül, hogy visszafizette volna a diálhitelt, és az ilyenre van egy nagyszerű kifejezés: ribi!
2018. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

az is ritka, hogy egy lányt eltartson a barátja, amíg ő tanul. én egy ilyet se ismerek. fordítva viszont már láttam.

vagy például a nővéremnek van lakása, jól kereső állása. a randipartnerei általában nem tartanak még itt az életben, pedig 30.

vagy anyám például 5-ször annyit keres, mint apám.

egy barátnőm háziasszonykodik, kinyalja a seggét is a barátainak, azok még a pénzét is elszedik kb, csak ő vesz kaját és minden mást is, míg a barátja elszórakozza a pénzt. nyilván ebben az esetben hülye a lány, de maga a jelenség létezik, hogy nőket is kihasználnak anyagilag, vagy hogy a nő sokkal jobban áll, mint a férfi.

vagy pl ahol dolgozom cég, a főnök egy 40-es hölgy. van egy 30 éves férfi, aki kifejezetten jóképű. flörtölget a főnökasszonnyal, úgy viselkedik,mintha bejönne neki (én nem tudom, hogy amúgy szexelnek-e), és kapja a sok pénzt, céges bankkártyát meg amit el tudsz képzelni. amúgy van felesége.

amúgy szerintem nem gáz egyik se. nekem is több pénzem van, mint a barátomnak, úgyhogy én szoktam többet meghívni. amikor dolgozni fog, lehet többet fog keresni, lehet nem. igazából tökmindegy.

biztos vagyok benne, hogy eltartana, ha valami miatt szükség lenne rá, ahogy én is őt. az a baj, hogy itt már mindenkinek csak a pénz számít, de mégis a másikon kéri azt számon. ez a más szemében a szálkát...

2018. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Rossz érzés mikor valaki nem kapja vissza amit ad. Még rosszabb ha meg is szólják érte. Elég furcsa helyzet hogy egymást taníttatjátok. Az viszont fontos lenne hogy ki szúrt le ezért mert ha a párod akkor sok viszonzásra a jövőben se számíts... ha valaki más akkor nem érdemes vele foglalkozni. A válasz legyen mindig tömör és szarkasztikus: Igen, nagyon kellemes hogy eltartott ribi vagyok.
2018. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!