Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyok együtt,sajnos az élet úgy hozta hogy távkapcsolatban élünk. Naponta legalább 4-5 órát beszélünk de akkor is ő valami szerepjátékos baromsággal játszik miközben én beszélni akarok vele. Persze ha komoly a téma rögvest figyel rám,egyébként meg csak néha-néha vagy folyton nevetgél valamin ami éppen a játékban történik. Ezért már inkább hagyom őt a fenébe hagy játszon én pedig elvonulok zenét hallgatni és olykor-olykor szomorkodok is emiatt. Ha ezt szóba hozom rám rivall,hogy ennyire nem lehetek önző :/ Mit tudok tenni vele? Mi lesz így később ha összeköltözünk? Elhagyni csak nem akarok egy játék végett.

Mindketten 24 évesek vagyunk.



2018. febr. 2. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor majd csak veled tolti az idot. Amugy embere valogatja. En pl beszeltem fifazas vagy rainbow 6 kozben a baratnommel, egyszeruen lehalkitom a jatekot, es a fulemmel rafigyelek, a szememmel a jatekra. :D
2018. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg, hogy délután 5-ig mindenki azt csinál, amit akar, 5-7-ig pedig CSAK egymással foglalkoztok.

Nem kell 4-5 órát együtt lennetek, hanem legyen kevesebb, de az minőségibb legyen.

2018. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran találkoztok? Amúgy én ilyen játékfüggővel nem járnék, egyszer volt ilyen barátom és szörnyű volt. Rohadt gyerekes dolog is 24 évesen játszani, heti pár óra még oké, de napi szinten több óra nem.
2018. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő is figyel rám :D De mikor ott vannak a haverjai is csak közben velem beszél na akkor meghülyül :)
2018. febr. 2. 20:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Kéthetente találkozunk de akkor eszébe se jut a játék.
2018. febr. 2. 20:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj minden nap 4-5 órát mégis miről tudnatok folyamatosan beszélni ilyen sokat egyhuzamban?
2018. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet ő olyan típus, akinek elég a napi kevesebb kommunikáció is. Bár úgy, hogy csak kéthetente találkoztok...elég fura. Lehet nemis szeret.
2018. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretne akkor azt érezném. Lehet én esek túlzásba azzal a 4-5 órával :D Lehet az agyára megyek kicsit vele
2018. febr. 2. 20:50
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Lehet.

Ugyanis el nem tudom képzelni, miért akarsz napi 4-5 órát rajta lógni virtuálisan...


Erről mindig eszembe jut, amikor az én párom mesélt az exéről, hogy hetente találkoztak, és mennyire sz-r volt, hogy minden nap KÖTELEZŐ jelleggel kellet órákat bezsélgetniük, holott nem tudtak memi újat meg érdekeset mondani már. De ha letette volna a telefont, akkor persze ő a bunkó.

Végig kellett mesélni a "Mit ettél? Balbal. SÉ te? balha Ja az jó. balba szintű dolgokat is.


Nem kell ám 5 óra egy nap ehhez, a minőség fontosabb a mennyiségnél.


Ja és az én párom is játszik,azóta is, kapaszkod meg, MINDEN NAP, sose volt ebből gond. Ez is egy hobbi, kikapcsolódás. És tudom mennyivel jobb, amikor a haverok is itt vannak. Hadd szórakozzon már kicsit.


(Mondjuk én könnyen beszélek, mert én is elkezdtem vele/velük játszani. EZért is értem meg a helyzetet. Sokkal jobb a haverkkol, mint egyedül)


Annyit tudok tanácsolni, hogy valóban zavaró, ha rád nem figyel, már pedig hidd el, hogy ajáték közben nem tud rád is rendesen fiygelni. (Tanusítom, mindkét oldalról. :D )


Szóval hosszú, és értelmes beszélgetést ne tervezz csapatjáték közben, mert a vége az lesz, amit írtál. Maximum ha csak a hangját akarod hallani, és rövid lesz viszonylag a beszélgetés.

26N (6 éve együtt)

2018. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*bocs az elütésekért
2018. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!