Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kutakodott utánam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kutakodott utánam amíg nem voltam otthon?

Figyelt kérdés

Levittem a kutyusomat sétáltatni. A telefonomat a nappaliban hagytam, nem vittem magammal. Mikor jövök vissza a lakásba látom, hogy a barátom a telefonomat nézegeti, kutakodik benne. Zároló kód van rajta, de nem miatta, nincsen titkolnivalóm,de ha esetleg elhagynám a telefonom vagy a munkahelyem vagyok stb akkor jobb ha nem lehet csak úgy feloldani. A barátom kitalálta a kódot és belenézett. ( gondolom kileste már, hogy mi lehet a pinkód Kérdeztem, hogy mit csinál? Mit keres nála telefonom? Nem támadtam le csak nyugodtan halkan megkérdeztem miközben vettem le a kabátom meg a cipőm. Erre ő tök lazán oda adja a kezembe a telóm. Megrázta a vállát és mondta, hogy hívott a"legjobb barátom" többször is. Beszélt vele, megmondta neki, hogy nem vagyok a közelben majd később hívjon. Akkor megnyugodtam azt hittem,hogy csak erről van szó. De utána néztem, hogy a kotorászott mindenhol. A neten felment a facebookra. Ez 17:24 perckor volt, megnéztem az előzményekbe. A hívások meg 17.55-kor történtek. Szóval feloldotta a telómat és csak utána keresett engem egy barátom. Én inkább nem mondtam erre semmit, pedig azonnal ellenőríztem,hogy mit csinált a párom. Nagyon rosszul esett és nem is akartam veszekedni. De valami olyasmit láthatott ami miatt mérges lehetett, mert nagyon idegesnek tűnt. Egy szót nem szóltunk egymáshoz. Nagyon ijesztő volt, hogy csak csendben van. Azóta eltel 2 nap. Nem hoztam fel neki a történteket. Közben beszéltem ezzel a barátommal aki csak azért hívott, mert szeretne meghívni egy születésnapi bulira. A tesójának lesz a születésnapja. Arra már igent mondtam. Tegnap este vettem csak észre, hogy kivan törölve az összes közös fotóm a "legjobb" barátommal. ( A párom mondta így ) Eddig nem vettem észre, mert 600 valahány kép van a galériában. Nem akarom felhozni, hogy ezt miért csinálta, mert félre értene engem szerintem. De még sosem csinált ilyet és nem volt velem ilyen rideg mint amikor hazajöttem a kutyámmal a sétáltatásból. Az meg arcul csapásként ért,hogy kutakodik utánam. Nem bízott bennem soha?? Vagy mi rosszat tehettem mostanában? Nem merem megkérdezni, olyan szánalmas lennék,tudom, hogy akkor az lenne a baj, hogy nekem miért ilyen fontosak azok a képek? Vagy lehet nem így reagálna? Nem tudom. Sosem voltam ilyen helyzetben. Szerintetek ilyenkor már nem érdemes feszegetni ezt a témát és hagyjam, felejtsem el?


22/N F/28 (2 év 7 hónapja vagyunk együtt)


2018. febr. 3. 10:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy normális, de tényleg. Nem mered megkérdezni, mert félsz a veszekedéstől, de inkább tőle félsz, de k..vára. Ez aztán a normális kapcsolat.


Meg ez a hozzáállásod, hogy már megtörtént, nem lehet visszacsinálni, elég ijesztő. Tipikusan az a hülye nő vagy, akit ha megcsalnak, azt is el fogja nézni, mert ugyebár azt sem lehet majd "visszacsinálni".


Keresd neki a mentségeket, csak akkor ne gyere ide panaszkodni. Szánalmas vagy.

2018. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
86%

Fú, én nagyon a plafonon lettem volna, ha kitöröl képeket. Azok pótolhatatlan emlékek, az életem része.

Nekem a barátnőm a kezembe adta a laptopját mert mutatott egy dolgot. Amíg megnéztem, elment fürdeni. Nyitva volt minden. Fb, céges és magán email, naptára...semmibe sem néztem bele. Semmibe. Csak amit mutatott. Nemhogy törölgessek. Ez beteg dolog, amit tett.

2018. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal, iszonyú szánalmas a gondolkozásod, és az egészhez a hozzáállásod. Hagyod, hogy uralkodjanak feletted. Az előző kapcsolatodban is, és most is. Az előző is bejátszotta, hogy visszatámadt, te meg ahelyett, hogy kiálltál volna magadért, meghunyászkodtál csak mert veszekedett veled. Néha kell vitázni, nincs azzal önmagában gond, hogy valamiből vita alakul ki, mert azáltal lehet tisztázni dolgokat, és helyre hozni. Ha folyton elkerüljük az ilyen helyzeteket, az csak azt eredményezi, hogy a problémák a szőnyeg alatt kötnek ki. Most is ez van. Félsz vele beszélni erről, félsz felhozni a témát, félsz számonkérni, pedig ő volt a suttyó. Elképzelhwtő, hogy vita lesz belőle, az is lehet, hogy ő is olyan gyökér lesz, hogy még rád akarja húzni a vizes lepedőt,ahelyett, hogy felvállalná, hogy hibázott. De NE HAGYD MAGAD! ÁLL KI MAGADÉRT! Ha még ő sértődne meg, hagyd rá, le van tojva, nehogy még neki álljon feljebb.

Őszintén szólva, ha én ilyen helyzetben lennék, hogy a párom kutakodik, sőt, ilyet megenged magának, hogy csak úgy törölgeti a neki nem tetsző képeimet, és mindezek után még neki áll feljebb, engem akarna kihozni rossznak, esetleg tagadná, úgy vágnám ki, hogy a lába nem éri a földet. Komolyan. Ilyen gerinctelen társra semmi szükség, aki egyrészt ilyet véghez visz, másrészt még hárítja is magáról a felelősséget. Az ilyen menjen is a jó búsba...

2018. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%

Én azonnal kidobtam volna.


Nálam a kutakodás instant szakítás és nem azért, mert titkolnivalóm lenne, hanem mert undorító gech.i szokás.

2018. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
28%
Ezèrt mennek tönkre a párkapcsolatok. Mert mindenki titkolózik a párja előtt, én telefonom én facebookom, èn emailem...hát én a párommal akarom majd összekötni az életem tehát a két külön életből egy közös lesz. Igy teljes nyitottság van. Ha megnézi megnézi...nincs benne semmi olyan. Nem a haverlany kezét akarom fogni szüléskor hanem a páromét nem a haverlányt fogom ápolni ha rászorúl hanem a páromat. Ezt is várom el vissza...ezért nincs titkolózás ahogy kutakodás se
2018. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%

" Nem akarom felhozni, hogy ezt miért csinálta, mert félre értene engem szerintem" - mit értene félre, Hogy egy utolsó görény? Vagy szerinted ez teljesen normális?


Az is beteg, hogy leskelődik, de, hogy kitöröl 600 képet, aztán meg ő duzzog, te meg parázol, meg ne bántsd?

"úgysem nem lehet visszacsinálni" - írod később... ha a torkodat fogja elvágni azt se, akkor az is mindegy?

(amúgy szerintem éppúgy vissza lehet állítani, mint a PC-n, de ez tök lényegtelen)

2018. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Nem 600képet törölt. Csak párat ami egy barátommal készült.


Ha minden képemet kirölte volna akkor biztos szóltam volna neki.


De majd megkérdezem mit miért csinált. Kíváncsi leszek a vàlaszokra. Ha tàmadni fog vagy veszekedni akkor inkább hagyom a búsba. Nem az én stílusom,nem vitatkozom senkivel sem.


Az exemmel elég hamar szakítottam. Amint kezdődtek a problémák szakítottam.

2018. febr. 3. 18:01
 28/36 anonim ***** válasza:

Hagyod a búsba, ezt hogy érted? Akkor rá hagyod az egészet? Mindegy, hogy kutakodik, önhatalmúlag törölget, még vissza is támad, befogod a szád aztán ennyi? Minden megy tovább a maga medrében?

Az a baj, hogy túlzottan konfliktuskerülő vagy, így nem lehet semmit megoldani. A kapcsolatokban (legyen az bármilyen, baráti, párkapcsolat, szülő-gyermek) bizony vannak olyan helyzetek, mikor konfrontálódni kell, és nem folyton bebújni a barlangba.

Igenis jogod van számon kérni, mivel a te telefonodba turkált, és a te képeidbe törölt bele. Jogod van tudni a miértjét. És ne ő háborogjon mert számon van kérve, neked kéne felháborodnod az ő viselkedésén.

2018. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Értem és igaz. Csak nagyon frusztrál és idegesít,ha valakivel csak veszekedni lehet. Nem hagyom a búsba. Úgy értettem,hogy onnantól zárom a cuccaimat előle és megkérem,hogy ne csináljon többet ilyet. Nem is muszáj magyarázkodnia. Csak ne legyen több ilyen!
2018. febr. 3. 18:23
 30/36 anonim ***** válasza:
De lesz.
2018. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!