Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kutakodott utánam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kutakodott utánam amíg nem voltam otthon?

Figyelt kérdés

Levittem a kutyusomat sétáltatni. A telefonomat a nappaliban hagytam, nem vittem magammal. Mikor jövök vissza a lakásba látom, hogy a barátom a telefonomat nézegeti, kutakodik benne. Zároló kód van rajta, de nem miatta, nincsen titkolnivalóm,de ha esetleg elhagynám a telefonom vagy a munkahelyem vagyok stb akkor jobb ha nem lehet csak úgy feloldani. A barátom kitalálta a kódot és belenézett. ( gondolom kileste már, hogy mi lehet a pinkód Kérdeztem, hogy mit csinál? Mit keres nála telefonom? Nem támadtam le csak nyugodtan halkan megkérdeztem miközben vettem le a kabátom meg a cipőm. Erre ő tök lazán oda adja a kezembe a telóm. Megrázta a vállát és mondta, hogy hívott a"legjobb barátom" többször is. Beszélt vele, megmondta neki, hogy nem vagyok a közelben majd később hívjon. Akkor megnyugodtam azt hittem,hogy csak erről van szó. De utána néztem, hogy a kotorászott mindenhol. A neten felment a facebookra. Ez 17:24 perckor volt, megnéztem az előzményekbe. A hívások meg 17.55-kor történtek. Szóval feloldotta a telómat és csak utána keresett engem egy barátom. Én inkább nem mondtam erre semmit, pedig azonnal ellenőríztem,hogy mit csinált a párom. Nagyon rosszul esett és nem is akartam veszekedni. De valami olyasmit láthatott ami miatt mérges lehetett, mert nagyon idegesnek tűnt. Egy szót nem szóltunk egymáshoz. Nagyon ijesztő volt, hogy csak csendben van. Azóta eltel 2 nap. Nem hoztam fel neki a történteket. Közben beszéltem ezzel a barátommal aki csak azért hívott, mert szeretne meghívni egy születésnapi bulira. A tesójának lesz a születésnapja. Arra már igent mondtam. Tegnap este vettem csak észre, hogy kivan törölve az összes közös fotóm a "legjobb" barátommal. ( A párom mondta így ) Eddig nem vettem észre, mert 600 valahány kép van a galériában. Nem akarom felhozni, hogy ezt miért csinálta, mert félre értene engem szerintem. De még sosem csinált ilyet és nem volt velem ilyen rideg mint amikor hazajöttem a kutyámmal a sétáltatásból. Az meg arcul csapásként ért,hogy kutakodik utánam. Nem bízott bennem soha?? Vagy mi rosszat tehettem mostanában? Nem merem megkérdezni, olyan szánalmas lennék,tudom, hogy akkor az lenne a baj, hogy nekem miért ilyen fontosak azok a képek? Vagy lehet nem így reagálna? Nem tudom. Sosem voltam ilyen helyzetben. Szerintetek ilyenkor már nem érdemes feszegetni ezt a témát és hagyjam, felejtsem el?


22/N F/28 (2 év 7 hónapja vagyunk együtt)


2018. febr. 3. 10:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lesz. Egyébként mindegy, hogy csak pár darab képet törölt, vagy egy egész galériát, mert nem az ő tulajdona volt. Szép kis kapcsolat, hogy innentől kezdve zárni kell mindent előle, mert egy megbízhatatlan sz@r alak. Majd írd meg nekünk légyszi, hogy mikor csattan el az első pofon.
2018. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem kell veszekedni. Normálisan meg kell neki mondani, hogy tudod mit csinált, undorító volt, szeretnéd tudni az okát, mivel szolgáltál rá erre. Ha kiabálni kezd meg hőbörögni, válaszolj vissza nyugodtan, hogy higgadjon le, te is normálisan beszéltél vele. Válaszoljon a kérdésedre, mert tudni szeretnéd, ezt meg kell beszélnetek. Ha tovább hőbörög, megmondod, hogy majd ha lenyugodott, és tud normálisan kommunikálni, akkor visszatértek a témára.

Szóval nem, egyáltalán nem kell veszekedni, de a problémákat meg kell beszélni, és nem átlépni felette. Ha féltékeny azt is. Miért gondolja, érzi úgy, mi zavarja a másikban stb. Nem ráhagyni, hogy intézze el magában.

2018. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

hagyományosanmodern, te a másik véglet vagy!

Igenis van, amit nem osztok meg a barátnőmmel, pl a barátaim dolgait, amiket nekem elmondanak, de neki meg semmi köze hozzá. Közös az életünk, de attól még nem olvadtunk össze.

2018. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 3. Válaszloló:! Te néha amúgy nem szoktál egyáltalán belenézni az ő telefonjába?! Jaj hagyjad már magadat!!. Nem kell itt a felesleges replikázás, hisztizés, mert akkor ezekszerint neked van valami titkolnivalód nem?? Na ne keménykedjél!!..

Kedves 5. válaszloló!: Te mit képzelsz magadról?? Én már csak azért is belenéztem volna, ha akármilyen megcsalásgyanús dolgot is észreveszek a telefonodban aztán engem nem érdekel, hogy privát szféra meg hogy neked egyéni jogaid vannak mert én már a fejeden törtem volna össze és én raktalak volna ki előbb. Na de ha még neki is álltál volna hisztériázni én biztos lehűtöttelek volna egy vödör vízzel. Na mindegy mindezt félretéve rohadt nagy szerencséd van, hogy nem én vagyok a párod. Tudod ez nálam is amolyan az igazságosság jegyében van ez a dolog.

Kedves kérdező:! Te meg szerintem se hozd fel neki, ha ilyen néma csendes, mert akkor lehet, hogy ettől még dühösebb lesz. Viszont ő is hibázott abban, hogy nem törölte ki a saját előzményeit.

2019. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

#34

Te most csak úgy kötekedés képpen írtál ide egy év után majd hogy nem.

Tudod én személy szerint bízom a páromban és sosem volt a kezemben még a telója. Bár nem a 3-as meg az 5-ös válaszoló vagyok de szerintem nagyon alpári stílusban válaszoltál ide. Adnék én a pasimnak ha a közös képeimet a barátokkal vagy baráttal kitörölte volna. Főleg ha ez a barát már a kapcsolatom elött is megvolt. Semmi joga nincs hozzá hogy csak úgy törölgessen képeket amik az én emlékeim. Menjen másik nőhöz akkor de olyanhoz akinek nincsenek barátai.

2019. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én simán úgy kitöröltem volna és kész na. Ha meg a csaj pofon akarna vágni akkor eredjen futásnak mert ha utólérem megreguláznám.
2019. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!