Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta otthon nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta otthon nap közben rengetegszer a csapba pisil. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és ez nem gondolom, hogy ez szakító ok lenne, itt szeretném kezdeni. Lassan családot szeretnénk.

Nap közben sokszor bemegy a fürdőbe (fürdő és WC külön helyiségek) csukott ajtónál, de mindig azt mondta megmossa az arcát, kicsit felfrissíti magát 1-2 perc alatt. WC-be eddig is láttam hogy ritkán jár, csak reggel nagy dolgozni, meg mint ahogy kiderült napközben még vagy párszor alibiből, hogy ne tűnjön fel. Közben pedig megiszik amúgy 4-5 liter vizet egy nap.


Benyitottam hozzá, amikor kellett bentről valami (mert gondoltam csak arcot mos, ahogy mondja) és ott pisilt nyitott víznél a csapba, aztán elmondta ezeket a dolgokat nekem, amiket fentebb írtam. Nekem ez elég undorító, de ő azt mondta azért csinálja, mert a gyakorlatban külön baktérium ezekből nem marad ott, meg amúgy sem nyalogatjuk a kagylót, meg mindig nyitott csapnál csinálja és így egy csomó időt spórol hogy ott egyből aztán már kezet is tud mosni (mint tenné sima WC-s pisi után is). Ezzel most mit kezdjek? Te mit kezdenél? Már most azóta többször a konyhába mentem kezet mosni inkább a fürdőszoba helyett.


2017. nov. 28. 17:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, bszogatásnak tnik, de én sokszor elmagyaránám neki a wc rendeltetésszerű használatát.
2017. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
61%
Nem szoltal regebben le-fel hajtott wc uloke miatt? Hogy esetleg az miatt szokhatott ra?
2017. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
14%

nem tudom, nekem férfiként mindig az volt az érzésem, hogy a legtöbb faszi csapba pisil, csak nem beszélünk róla.


Igen, én is szoktam. Nem tudom miért, mert gyors.

2017. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

1: Tudja ő is, de azt mondja a csapnál gyorsabb. Miközben pisil, már közben kb kezet is moshat.


2: Nem tudom. De rákérdezek. Akarok erről vele beszélni még.


3: Na ez érdekes válasz. Kemény. Kíváncsi lennék hány férfi merne beszélni erről.

2017. nov. 28. 17:14
 5/47 Diavolino44 ***** válasza:
82%
En is gusztustalannak es nem higienikusnak tartom a csapba pisilest illetve a zuhany alatti pisilest is. De pl volt olyan exbaratnom aki zuhanyzaskozben rendeszeresen csinalta.
2017. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
65%
Na igen, a csap az annyira tökéletes méret, hogy csábítja az embert.
2017. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

4: A kádba mindketten szoktunk pisilni egyedül fürdés (vagyis zuhanyzás, amikor nem beleülünk, hanem beleállunk) közben.


De úgy, mint az emberek 80-90%-a. 5-ös, akkor te olyan vagy, mint a Kyle a South Parkból :D


5: Eszembe sem jutott, hogy a férfiak ilyet csinálnak, amíg nem láttam.

2017. nov. 28. 17:36
 8/47 anonim ***** válasza:
90%
Férfi vagyok, de életemben nem pisiltem csapba. És soha fel sem merült bennem. Sőt zuhany alatt se pisilek, pedig arról tudom, hogy sokan csinálják. Szerintem gusztustalan. Főleg ha belegondolok, hogy sokszor a fogkeféről leesett fogkrém pöttyöt visszakenem a fogkefére a mosdókagylóról.
2017. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes kérdés. Szerencsére a páromnak nincsenek csapba hugyozásos problémái (azt nem tudom a zuhany alatt mit csinál de hogy őszinte legyek az kevésbé zavar.)

Ha ragaszkodik eme magasröptű tevékenységhez és van rá keret és hely csináltatnék még egy csapot. Így lenne ahova lógatja és egy ahol fogat tudok mosni. Azon viszont erősen elmerengnék milyen példát mutat majd a gyerekünknek ha fiú lesz.

Apám nem csak belehugyozik de a seggét sz.arás után is ott mossa és csak remélni merjük hogy a kéztörlő segg törlésre való alkalmazásáról végre leneveltük. Most költöztünk új házba amit átépítettünk és megoldottuk a gondunkat úgy hogy kapott egy saját fürdőszobát ahol pont azt és úgy csinál ahogy akar. Viszont ettől függetlenül képtelen az együttélés írott és íratlan szabályait betartani.

Ennek tükrében nem biztos hogy együtt tudnék élni valakivel akinek hasonlóan undorító szokásai vannak.

Ami azt illeti ha beszélgettek mindenképp rákérdeznék milyen mélyebb oka van erre ha nem tud válaszolni rá világítanék hogy az együttéléshez bizonyos kompromisszumokat meg kell tudni kötni. Mivel én (jelen esetben a kérdező) undorodom ettől a szokásától próbáljon meg lemondani róla a további zökkenőmentes együttélés érdekében. És persze felhoznám azokat a dolgokat amiket én nem teszek mert tudom hogy nem nőies vagy számára kellemetlen lenne. Ha képtelen megérteni akkor erősen elgondolkoznék rajta miért nem érek többet a csapba hugyozásnál. Ha az átépítés nem lehetséges akkor "kötelezném" minden pisilés után a domestossal való csap takarításra így a csap higiénikus marad ő meg vagy vállalja a plusz macerát és folyathat mindent a csapba amihez kedve van vagy átszokik a wc-re amit erre találtak ki.

2017. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
75%

Haha, csak nem az én exem? Az még a mosogatóba is pisilt, hisz "nem mindegy, ha elmosod utána az edényeket?"..


Csak kevesen csinálják, igènytelen suttyók. Én ott mosom az arcom, nem akarok centikre kerülni a pisimaradványaitól, a leesett fogkrémet is felkanalazom onnan, meg amúgyis. Arról nem is beszélve, hogy a mosdót is én takarítom..


Figyeld meg, hogy használja e a wckefét, az ilyenek nem szokták.


Amúgy még az is lehet, hogy a vízfolyástól könnyebb elengednie magát.


Én zuhanyzás közben is nagyritkán pisilek csak és magamutám kitakarítom a kádat ilyenkor.


Ha olyan stresszes, hogy alibiből járt wcre is, lehet nem mer csendben pisilni, nehogy meghalld. Az én exem nem járt alibiből wcre, szimplán igénytelen volt.

2017. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!