Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne megbeszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megbeszélni, hogy ne legyen veszekedés? (pénz költés szórakozásra)

Figyelt kérdés

Párommal mindketten keresünk, nem élünk együtt. Néha én keresek többet, néha ő. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy rajtam próbál spórolni. Ha nekem jut eszembe, hogy menjünk el moziba, étterembe vagy bárhova amit mindketten szeretünk akkor elvárja, hogy én fizessek. Ha ez fordítva történik akkor kifizeti a saját részét és az én részem nekem kell.

Ha csak magamnak rendelek ételt vagy veszek valamit, akkor pedig megsértődik, hogy neki miért nem vettem.

Már nagyon kezd elegem lenni ebből, szívesen fizetem az egészet, de akkor néha ő is megtehetné ezt. Ha neki ez nem felel meg, akkor mehet minden felesbe. Ha felhozom megsértődik, összeveszik velem, mert szerinte sajnálom rá és nem szeretem.


2018. febr. 4. 12:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,mekkora tuskó ez az ember. Az én párom annak idején folyamatosan fizetni akarta a kaját,mozit, stb. Aztán megbeszéltük, hogyha moziba megyünk akkor ő veszi a jegyet, én a popcornt+innivalót, kávézni megyünk ő veszi a kávét, én a sütit stb.

Azóta viszont már együtt élünk, közös kasszán.

2018. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Egy jó kapcsolat el kell, hogy bírja azt, hogy őszintén megbeszélitek ezt a dolgot. Lehet, hogy gyűjt valamire, esetleg nincs akkora jövedelme, mint te gondolod, és nem fér bele neki annyi szórakozás, amennyire neked igényed lenne. Az viszont tényleg hülyeség, ha megsértődik, amiért neki nem veszel kaját, miközben benne fel sem merül a fordítottja.:-) Ha viszont ezt nem tudjátok őszintén, normálisan tisztázni, vagy tényleg nincs elfogadható ok, csak egyszerűen önző és smucig, akkor hagyd a fenébe az egészet, nem érdemes ilyennel kezdeni.
2018. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
Erről az emberről mondod hogy a "párom". Nevetnem kell. Ha én szeretek valakit a gatyámat is odaadnám érte.
2018. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hozd fel mégegyszer, és mondd el, te érzed azt, hogy rajtad spórol. Ha nem lehet vele beszélni írd le neki.
2018. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Erről az emberről mondod hogy a "párom". Nevetnem kell. Ha én szeretek valakit a gatyámat is odaadnám érte."


Azért ez nem ilyen baromi egyszerű. Ha szeretsz valakit és megosztod vele a dolgaid, igeni feltűnik, hogy te nem kapsz viszonzást, felmerül a gyanú, hogy nem is szeret az akiért te úgy oda vagy. Vagy te egy lúzer is vagy mindamellett, hogy szereted a párod?

Lehet szeretni egymást, de azért balféknek nem kell lenni! És a kérdező pont az nem akar lenni. Kapise?

2018. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Utolsónak. Viszont ha két ember szereti egymást, mindkettő azon van hogy a másiknak mindent megadjon. Ilyen kérdés fel se merült, igaz nem volt csak 4-5 hosszabb, komolyabb kapcsolatom.
2018. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

En megmondanam: "Pistike nem az anyad vagyok,h megvegyem a mozijegyed meg az eteleid. En csak a sajat reszem fizetem es elvarom,h a baratom fizesse a sajat dolgait. Ebbol nem engedek.

Akarsz-e a baratom maradni vagy mas no kisfia lesz??

N

2018. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld tisztázni vele a helyzetet, mond el neki miért zavar téged ez a helyzet. Olyan mintha kihasználna, mert tudja általában te többet keresel.
2018. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!