Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hibát követtem el este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követtem el este nem tudom mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk most vagyok 3 hónapos terhes viszont 2 hete az exxemel össze futottunk és úgy érzem érzek még iránta valamit így az egyik gyenge pillanatomban le feküdtem vele és nem tudom mit tegyek maradjanak a jelenlegi párommal vagy mondjam meg az exemnek hogy babát várok és ha így is elfogad hogy mástól várok babát akkor kezdjük újra? Ti mit tennétek?

#baba #ex #kapcsolat #jelenlegi párom
2018. febr. 4. 13:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%

Exet felejtsd el vègleg!!!

Imádkozz , hogy a gyereked apja meg ne tudja. Természetnek hála pár hét múlva az exed èszreveszi hogy terhes vagy.

2018. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Exet felejtsd el vègleg!!!

Imádkozz , hogy a gyereked apja meg ne tudja. Természetnek hála pár hét múlva az exed èszreveszi hogy terhes vagy. Most van az rtl2őn egy ilyen műsor.PONT EZ A SZITU

2018. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom hogy az exem kéne elfelejteni...
2018. febr. 4. 13:58
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
háááát..... kérdezd meg:) mondd neki, hogy tőle van a baba:)
2018. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

"nem tudtam az érzéseimen uralkodni"

Ez elég gyenge kifogás.


Agyfäszt tudok kapni az érzelmileg labilis, hadilábakon álló nőktől. Ha tudtad, hogy még érezhetsz iránta, eleve minek jöttél össze egy másik emberrel, de ha már össze is jöttetek, miért találkoztál az exeddel (ha nem tervezett tali volt, akkor is mondhatál volna nemet neki)?! Szegény gyermek!

2018. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen az amikor egy gyereknek lesz gyereke. Remèlem a jelenlegi pasid kidob a francba ès az exed is lepattint. Szegèny gyereket sajnálnám csak, hogy születèse után rögtön csonka családban kellene èlnie.
2018. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy a pasik is buták. Meglát nagy hassal, az lesz az első gondolata, hogy tőle vagy terhes. Aztán balhét fog csapni, hogy az ő gyerekét más ne nevelje.

Aztán a pasidnál is szorulni fogsz, mert minden kiderül.

A legjobb lenne, ha az exednek elmondod, hogy terhes vagy. Kérdezz rá, hogy így akar-e téged. Aztán a válasza után vagy boldog leszel vagy nem.

Ezt a mostani pasit meg ne áltasd. Csak idő kérdése, hogy mikor csalod meg újra, ha most is élvezted.

2018. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%
Attól még, hogy talált egy kedves fotót, kérhetted volna, hoy hozza el és találkozhattatok volna egy kávézóban, vagy csak az utcán.
2018. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%
Nőként mondom nincs is annál undorítóbb, mikor valaki úgy dug félre hogy közben babát vár. Gusztustalan
2018. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
Kezdjük a legfontosabbal: babát azonnal elvetetni. Még az is jobb, mint ilyen szülők mellett felnőni. A ribi meg a töketlen.
2018. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!