Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagy hibát követtem el? Ma...

Nagy hibát követtem el? Ma megettem 1400 kcal-t de így este felé megettem egy kisebb tányér barna rízst borsóval. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
1400-tól nem lesz semmi bajod..
2013. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha belefér a kcal keretbe nem gáz
2013. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lipton. ***** válasza:
az durva
2013. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Értelmetlen rizst enni mert nincs igazán vitamin benne, kevés ásványi anyag, semmi esszenciális anyag, csak kalória. Most persze minimális fehérje, hagyjuk..


Hiba, mert ehettél volna táplálóbb zöldségeket, ha eszel este gyümölcsöt akkor azt is, vagy húst. Ehelyett üres kalóriát, aminek semmi haszna. Ez szerintem nagy hiba, mert értelmetlen hiba.


Gyümölcsöt sem jó enni este, de a gyümölcsnek több értelme van mint a rizsnek. Tojás, hal, hús meg nem is lett volna hiba. De rizs :)

Mindegy, egs!

2013. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ettől hízni fogok...? ma a mozgásom egyenlő volt a 0-val! beteg vagyok...ezért ma (vagy amíg jobban nem érzem magamat) nem járok futni.
2013. júl. 8. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk mi lenne ha elkezdenél rizst vacsorázni, valószínűleg nem az örök karcsú test legáltalánosabb receptje lenne, de nyilván nem hízol pár nap betegség alatt. De mondok jót: a gyógyulást sem segíti a rizs (ha fertőzésed van) zöldség elvileg jó hatással lenne.


Mi bajod? Gyógyulj meg hamar!

2013. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!