Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hibát követtem el este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követtem el este nem tudom mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk most vagyok 3 hónapos terhes viszont 2 hete az exxemel össze futottunk és úgy érzem érzek még iránta valamit így az egyik gyenge pillanatomban le feküdtem vele és nem tudom mit tegyek maradjanak a jelenlegi párommal vagy mondjam meg az exemnek hogy babát várok és ha így is elfogad hogy mástól várok babát akkor kezdjük újra? Ti mit tennétek?

#baba #ex #kapcsolat #jelenlegi párom
2018. febr. 4. 13:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az ilyen nőket messzire elkerülném. Te a csak dugni kategória vagy. Gondolod az exed komolyan vesz azután hogy simán dugtál vele úgy hogy kapcsolatban vagy és babát vársz? Undorító komolyan mondom.
2018. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

Remélem, a párod rájön , vagy elmondod neki - és azzal a lendülettel ki is dob.

Az exednek meg csak dugásra kellesz.


:)

2018. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az igen! Kurvä lvl 100! Gratulálok!
2018. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Huha,azért mert egyszer lefeküdtetek Te már azon agyalsz,hogy kezdjétek újra? Lehet ez az exednek eszébe se jutott,csupán kihasználta az alkalmat,ès téged is.


Aztán igazából benned is lehet csak ezért van az egész az izgalom,a tiltott dolog,s hogy egyszer régen Ti együtt voltatok.


Nem értem minek kellett 3x is találkozmi vele.


Szerintem inkább magadba tegyél rendet,hogy mit is akarsz.Bár ugyis borulni fog minden.

2018. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom mit tegyek maradjanak a jelenlegi párommal vagy mondjam meg az exemnek hogy babát várok és ha így is elfogad hogy mástól várok babát akkor kezdjük újra? Ti mit tennétek?"


Te egy önző, napraforgó ember vagy. Egyáltalán nem számítanak mások, csak te. Magadtól nem undorosz, hogy úgy dugsz az exeddel, hogy mástól vagy terhes?

Mert maga a megcsalás is megbocsáthatatlan, de ez... ez már tényleg a legalja.

2018. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy mi lett a vége, helyzet kerdező? 🤔
2019. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Hogy gondolod az életed további részét? Szereted az apukát? Szereted az exed? El kell dönteni főleg míg a gyerek pici lesz. Addig aligha fogod bírni mindkét pasit ellátni. Ha mindkettőt szereted, akkor a gyerek a legfontosabb, amíg kicsi.

Ha az apukát nem bírod vagy nem szereted annyira, akkor érdemes lenne óvatosan megtudakolni az exet, hogy mit szólna ehhez a gyerekhez. Ha jól gondolom, akkor ez lesz az a pont amikor az apukához kell visszamenni.

Ha meg az apukát szereted, akkor érzékeny búcsút kell venni az extől (elmondani, hogy babát vársz) és lezárni ezt a részt. Jó erőt kívánok hozzá!

2019. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!