Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek türelmesebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek türelmesebb a párommal?

Figyelt kérdés

Sajnos manapság nagyon megszaporodtak a vitáink, ami nagy részt az én hibám is. Sajnos nagyon türelmetlenné váltam az elmúlt hetekben. Nem tudom elfogadni, ha elalszik a tv elôtt, vagy egy program nem úgy alakul ahogy szeretném (pl késôbb érünk haza a barátaitól). Nem tudom hagyni kikapcsolódni, pedig egész héten “csak velem” foglalkozik, de hétvégén szívesen csinálna ezt-azt (pl foci, vagy meccsnézés). Tudom, hogy ezeket én rontom el, és nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatunk. Biztos az is közrejátszik, hogy ideiglenesen édesanyámmal közös háztartásba kényszertünk, sok a konfliktus. Nekem nincs munkám (még), így nehéz hagynom kikapcsolódni, (nélkülem :D), mert ugye én sokat vagyok egyedül.. tippek, hogyan legyek jobb barátnô?:)


22/L


2018. febr. 5. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod mi a baj, akkor uralkodj magadon. Mielőtt lecseszed dolgokért, vagy robbansz, számolj el tízig, és csak utána nyisd ki a szád.

A hétvégi meccses programokat előre szervezzétek meg, és te előre szervezz magadnak akkorra barátnőzést, így nem lesz hirtelen felindult reakció, hanem tudva van, hogy ő kikapcs, te kikapcs, csak most külön. Például.

2018. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Valahogy jusson el az agyadig, hogy nem körülötted forog a világ és talán megnyugszol.

31/f

2018. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Szóval nem tudsz magaddal mit kezdeni, képtelen vagy lefoglalni magad és emiatt a párod bünteted.. Nettó aljasság, de legalább felismerted, ami jó kezdet. Szerintem sürgősen állj neki valaminek, amivel el tudod ütni az időt (új hobbi, olvass, tanulj valamit - pl. nyelvet online, stb stb) és emellett pedig egész egyszerűen uralkodj magadon. Ezzel tényleg simán elcseszheted ezt a kapcsolatot.
2018. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Foglald le magad! Találj valami hobbit vagy keress munkát! Nem bántásból írom, de tisztában vagy te is azzal, hogy azért terrorizálod a párod, mert halálra unod magad és képtelen vagy feltalálni magad otthon.
2018. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igen, sajnos rá kellett jönnöm, hogy attól, hogy egy pár vagyunk nem ragaszthatom 0-24ben magamhoz. Mivel a legtöbben ezt írtátok, igyekszem majd valamivel lefoglalni magamat tudatosan, amíg ô is kicsit kikapcsol :)
2018. febr. 6. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!