Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a párommal? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a párommal? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk hàzasok a férjemmel. Van egy 10 hónapos babànk. Sajàt csalàdi hàzban élünk. Nekem nincs segítségem, a szüleim messze laknak. Az a bajom , hogy pàrom nem érti meg , hogy szükségem van arra , hogy töltsön velünk időt nem kell semmit csinàlnia csak itt legyen mellettünk. Szerinte nekem nagyon jó itthon. Ő dolgozik, hazajön a tévét szeretné nézni vagy gépezni. Azt mondta jó lesz ha megint dolgozom mert akkor nem kell beszélgetnünk.Miért csinàlja ezt?

2018. febr. 5. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
igy van,cseléd vagy neki meg akibe ürit,kb ennyi nulla érzelem feléd.
2018. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy itt hagyhatnàm. Nem egy férfit ismerek aki örülne ha együtt lennénk még így is , hogy itt a baba. Nem fogom megcsalni mert nekem nem az hiànyzik. Most még elhagyni sem. De nem tudom meddig gondolom majd így.
2018. febr. 6. 06:01
 13/17 A kérdező kommentje:
Tegnap is hazajött. Evett utàna tévét nézett. Itt feküdt de mintha itt se lett volna. Mindent elvàr , hogy elérakjam a kajàt pedig amikor össze jöttünk még azt mondta őt nem kell kiszolgàlni és akkor többet dolgozott mint most.
2018. febr. 6. 07:17
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha már nem szopik a baba, mindenféleképpen javaslom a 4-es hozzászóló ötletét, meg a fejkamerát is meggondolnám.


Egyébként mit dolgoztál a baba előtt?El tudsz menni másmerre is?Tudsz maszekot vállalni-pl nyelvóra,stb-?


Még nem voltam ilyen helyzetben,de mindenképpen megbeszélném a férjemmel,hogy hogyan tovább,mert ez így járhatatlan.Ha meg nem hajlandó változtatni,add be a válópert és irány a legközelebbi anyaotthon.


Nem írtad a baba nemét,ha jól láttam.Ha kisfiú,ez ránézve egy nagyon veszélyes minta lenne,amiből majd felnőttkorában nagyon nehezen tudna kilépni.Ha kislány, akkor se egy pozitív férfiminta a férjed,de legalább meg lehet győzni,hogy menjen szakemberhez.

2018. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kisfiú. Van hovà mennünk. A szüleimhez akàrmikor mehetünk. Arra gondoltam ,hogy elmegyünk itt marad magàban és csak akkor jövünk vissza ha foglalkozik velünk. Azt mondta tegnap miért vagyok szomorú ha van étel , sajàt hàzunk, amit szeretnénk.
2018. febr. 7. 11:14
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha kisfiú,minél hamarabb megléped,annál kevesebb eséllyel bővül a hímsoviniszták tábora.Mert ha azt látja,hogy megalkuszol és azt érzi,hogy te semmit nem teszel azért,hogy az apján felül másnak is jó legyen,nagy eséllyel sokba nem fogja nézni a nőket.


Mondjuk az is nagy szerencse,hogy még most libbent fel a rózsaszín fátyol,nem 50-60 éves korodban.Sajnos sok nőt láttam már,aki még ennél durvább pasasnak lazán szült 2-3 gyereket.

2018. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Több gyereket nem szeretnék, főleg nem tőle.
2018. febr. 8. 05:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!