Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz lehet, hogy az oktalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz lehet, hogy az oktalan, felesleges féltékenység előbb-utóbb a tényleges megcsaláshoz vezethet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Törvényszerű, valamelyik meglépi mert ingatag a kapcsolat bizalom és önbizalom hiányos két irányíthatatlan személyiségzavaros bizonytalan ember kínlódása.

Ilyen embereknek először magukkal kéne tisztába kerülni utána lehet kapcsolatban gondolkozni.

2018. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, ez azoknak az embereknek a magyarázkodása, akik amúgy sem hűségesek.
2018. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én tapasztaltam, a mindenki magából indul ki elvet. Exem betegesen féltékeny volt, ha a barátnőimmel elmentem valahová, akkor is azzal vádolt,hogy biztos pasizni megyek és megcsalom. A végén ő csalt meg engem:)Akkor hagytam el.
2018. febr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.

Vagy "tisztább" esetben szakításhoz megcsalás előtt.

De olyan is lehet, hogy végül a féltékenykedő, aki elköveti a megcsalást.


Mindenesetre az oktalan és állandó féltékenykedés tönkreteszi a kapcsolatot.

2018. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te megcsalnál valakit, mert féltékeny? Én elhagynám.
2018. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

>vezethet


Ez csak annyit jelent, hogy nullától különböző a valószínűsége. Úgyhogy igen, vezethet ehhez. De vezethet máshoz is.

2018. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, bár őszintén szólva az ilyen féltékenykedő emberek az egyetlenek, akik a szememben maximálisan megérdemlik, hogy valóra váljon a legnagyobb félelmük és tényleg megcsalják őket. Általában viszont csak a kapcsolatot cseszik szét ezzel az undorító viselkedéssel, ami semmilyen helyzetben sem elfogadható.
2018. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

en voltam betegesen feltekeny...

cafolnam h ok csalnak meg...

3eve törtent,nem tudom miert de megvaltoztam

mindenben megcsalast kerestem,vadoltam a parom,

kifaggattam mindenröl

nalam vszinü az önbizalomhiany miatt volt

akkor jöttünk ki külföldre,egyedül ereztem magam

egy ideig munkat se talaltam

ugy ereztem talal jobbat nalam

aztan eltelt 1 masfel ev ugyanolyan vagyok mint maskor

elmulott,igaz probaltam tenni is ellene es emulott ez a korszak

es nem,nem csaltam meg a 10 ev alatt

biztos vab benne igazsag,h aki feltekeny ö fog felrelepni

es abban is h akit vadolnak megcsalassal meg us teszi

maradjunk annyiban a gerinces kivetelesen keves embernek ilyen nem fordul elö...

mindig talalnak valami indokot amivel takarozhatnak

2018. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!