Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

A párommal pár hete még az esküvőt tervezgettük, álmodoztunk a közös életről. Most már elviselni sem bírom. Nem foglalkozik velem, ha mesélem a napom végig se hallgat. Csak hajtja a maga mondnadóját, hogy mi volt vele stb. Persze meghallgatom szívesen, de ő a szavamba vág. Esténként egymástól elfordulva alszunk "neki így kényelmes". Gyanúsítgat, hogy biztos megcsalom, mert nem hordom a tőle kapott ékszert. Szexhez sosincs kedve (múltkor elaludt közben).

Arra gyanakodtam, hogx van valaki más a képben, de minden idejével el tud számolni, munka után egyből hazaér..

Társaságban le se sz@r.. Egyszerűen nem szeret már? Mit tegyek úgy érzem elvesztettem 😭


2018. febr. 6. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Először is üljetek le, sérelmeket félretolni, és higgadtan beszéljétek meg, hogy kinek mi a baja, mi nem tetszik, miben szeretne változást látni. Sokszor már egy ilyen tisztázó beszélgetés is sok mindent eldönt.
2018. febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

>Egyszerűen nem szeret már?


Olyan nincs, hogy "egyszerűen nem szeret már". A párkapcoslat nem szeretetből áll, nem az működteti és nem is az tartja össze. Konkrét problémák vannak a háttérben, azokkal kell foglalkozni.


És ahogy az első is írta, beszélni kell róla, máshogy nem derül ki.

2018. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sanos egy ilyen beszélgetésnek mindig az a vége, hogy dehát én viselkedek így meg úgy. Sajnos magát nem veszi észre, így nehéz. Persze látom én, hogy neki is rossz ez a helyzet, de sajnos egyre távolabb sodródunk egymástól..
2018. febr. 6. 08:39
 4/15 BlackSword ***** válasza:
100%
Akkor ennek ennyi...
2018. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom milyen válaszokat vártam, hiszen egyértelműek a jelek :( Csak azt nem értem, pár hete miért volt még minden tökéletes..
2018. febr. 6. 08:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezek elég tipikus "tünetek" ha új nő kerül a képbe. Mivel el tud számolni az idejével arra gondolok, hogy lehet, hogy 'csak' érzelmi megcsalásról van szó.
2018. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Lehetséges, de akár meg is oldhatja a dolgot, hiszen nem tudhatom, hogy adott napon pontosan meddig dolgozik, volt rá példa, hogy előbb elengedték.

Viszont hihetetlen, mivel ő a világon a legnagyobb megcsalás-ellenes, ő van a legjobban felháborodva, ha kiderül, hogy xy csalja a párját. És ez az állapot hirtelen állt be, úgyhogy fogalmam sincs mit gondoljak...:*

2018. febr. 6. 09:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehet megbeszélni valakivel bármit, aki erre nem hajlandó. Jól látod: elvesztetted, de ha ilyen kis sunyin oson ki az életedből, hát nem is olyan nagy baj ez.
2018. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

6-os vagyok. Hát akkor ez így elég érdekes. Amúgy sokszor megtörténik az életben, hogy vannak emberek akik valamire azt mondják, hogy ezt meg azt SOHA. Aztán még is valamilyen oknál fogva szembeköpik magukat.

(Személyes példa: Egy barátnőm 9 évig volt egy jó házasságban, könyvelőt váltott és konkrétan első látásra belezúgott az új könyvelőjébe és meg is csalta a férjét, pedig előtte hangoztatta, hogy milyen undorító az ilyen ember, ő nem tudna úgy tükörbe nézni stb... érdekes dolgokat produkál az élet.)

Amúgy nekem a hirtelen változás amit leírtál az a gyanús. Ha kiszeretek valakiből vagy kezd elmúlni a rózsaszín köd az nem ennyire hirtelen. A másik "Gyanúsítgat, hogy biztos megcsalom, mert nem hordom a tőle kapott ékszert"

Kétféle ember szokott féltékeny lenni általában: aki önbizalom hiányos vagy akinek vaj van a füle mögött.

2018. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyszerűen már nem tudom mit gondoljak.. úgy érzem egy helyben vergődünk...

Én már a megcsalást is simán kinézem belőle, régebben is voltak furcsa dolgok :(

A másik problémám, hogy le se sz@r, természetes,hogy ott vagyok...

2018. febr. 6. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!