Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

A párommal pár hete még az esküvőt tervezgettük, álmodoztunk a közös életről. Most már elviselni sem bírom. Nem foglalkozik velem, ha mesélem a napom végig se hallgat. Csak hajtja a maga mondnadóját, hogy mi volt vele stb. Persze meghallgatom szívesen, de ő a szavamba vág. Esténként egymástól elfordulva alszunk "neki így kényelmes". Gyanúsítgat, hogy biztos megcsalom, mert nem hordom a tőle kapott ékszert. Szexhez sosincs kedve (múltkor elaludt közben).

Arra gyanakodtam, hogx van valaki más a képben, de minden idejével el tud számolni, munka után egyből hazaér..

Társaságban le se sz@r.. Egyszerűen nem szeret már? Mit tegyek úgy érzem elvesztettem 😭


2018. febr. 6. 08:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Arra nem gondolsz, hogy te is megváltoztál?

Vagyis kölcsönösen rosszul reagáltatok a másik reakcióra.

A barátomnak is kényelmesebb azon az oldalán aludnia, amelyiken elfordul tőlem. Ilyenkor általában a hatához bújok, és ő a kiskifli, mindig örül neki. Esetleg próbáltad már?

Te meghallgatod őt? Ha a beszélgetés nem segít, akkor próbáld meg így: szívem, úgy érzem, hogy valami nincs rendben. Mit tudnék tenni azért, hogy ez jobb legyen? Mivel lennék jobb partner/ember/társ? Ha is elkezdesz figyelni rá, akkor ő is rád. Észre fogja, hogy odafigyelsz rá és teszel a dologért.

Nem várhatod el, hogy csak ő tegyen a kapcsolatért, ehhez két ember kell.

Simán lehet, hogy van benne valami sérelem. De ez nem úgy fog előjönni belőle, hogy támadod őt.

Úgy tűnik nekem, hogy csak őt hibáztatod. Pedig KETTEN jutottatok el ide. KÖZÖSEN vagytok ebben, TI alakítjátok a kapcsolatot.

2018. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindketten hibásak vagyunk, és tudom gyerekes, de azért lettem közömbös, mert ő sem mutatott érdeklődést irántam. Nem vártam el sokat. Egy csókot nem kapok soha... És ez egyre jobban a közöny felé sodort... Mintha meg sem akarnánk beszélni ezt az egészet. Lehet hogy magunkban már mindketten kezdjük lezárni ezt az egészet....
2018. febr. 6. 10:32
 13/15 A kérdező kommentje:
Mostmár tuti hogy megcsal. Jött az üzenet hogy bent kell maradni. De olyan hüvös stílusban hogy azt kívántam bárcsak ne is írt volna.
2018. febr. 6. 14:24
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt exemmel.


Az idejével elszámolt - ja, éjszaka csetelgetett mellettem meg maszturbált - persze rendes szex sosem volt, ezért-azért.

Kiverte a "barátnőm" képére meg ilyenek - egyszer rajta kaptam.


Beszélni sosem lehetett vele vagy támadott rögtön... hagyjuk. Fél évig próbáltam rendbe hozni, aztán elegem lett.

2018. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de szerintem tényleg vége. :-(


Majd azért írj, hogy lett.

2018. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!