Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek rögtön az első kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek rögtön az első kapcsolatuk nagyon komoly volt és hosszú nem kattantak be, hogy mást is ki akarnak próbálni?

Figyelt kérdés
Életem első kapcsolatában vagyok, már több mint 4 éve (24F) totál nincs gond köztünk de úgy érzem kiszerettem, nem vágyok rá, vágyok más kapcsolatokra, "szerelemre, csókokra", a mostani kapcsolatban is totálisan meglenne ez, de egyszerűen nem tőle akarom ezeket. Soha nem csaltam meg a barátnőm vagy bármi ilyesmi évekig hatalmas szerelem volt, kevés veszekedés. Pár hónapja rám jött ez a "dolog" mikor már szinte magányos voltam vagy szerelemre kiéhezett, el is kezdtem ismerkedni, bele is szerettem egy másik lányba, nem volt semmi mert csak online ismerkedtünk. Volt egy amolyan "szakítás is" de végül össze szedtem magam, hogy nem nem dobom el ezt a kapcsolatot, vele is megbeszéltük a dolgokat, pár hónapig tök jól mentek a dolgok, de az, hogy elnyomtam a másik lány iránti érzéseimet ezt nem tudtam tovább lenn tartani, egy gyenge pillanatomban elengedtem magam és minden csőstül felszínre tört és össze is omlottam tőle. Azóta depressziós vagyok, sírok ha nem látja senki, nem tudom mit tegyek, folyton álmodozom hogy szerelmet szeretnék, de egy jövőképes kapcsolatot eldobni az is még rárak a depresszióra, hogy hogy tehetek ilyet. És fogalmam sincs mit kellene. Igazából kellene gondolom pár hónap egyedüllét, hogy kitisztuljon a fejem, mert jelenleg a hétköznapi teendőimben is 100% on pörög az agyam és ezen kattogok.

2018. febr. 6. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Könyörgök, legalább magadnak ne hazudozz már...

Az NEM a lelki társad, akit átversz, és akit nem szeretsz...

Annyi a bajod, hogy kapcsolatfüggő vagy, nincs ebben semmi rendkívüli, egy pszichológussal beszélgess el, aztán szakíts végre.

2018. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De igen. Nagyon kivoltam akkoriban.. Azóta szakítottunk, és kipróbáltam mást is, és nem bántam meg :)

Talán a sors fintora, hogy azóta nem volt komoly kapcsolatom, de én hiszek a csodákban, és ameddig várom a "NagyŐt", addig is jól érzem magam. :)

2018. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy hete vége lett :) Azóta jobb.
2018. febr. 22. 21:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező? Négy év elteltével
2022. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hűha, te aztán elég mélyre ereszkedél, hogy rátaláltál erre a kérdésre. Már nem nagyon járok ide ezért válaszolok ilyen későn, (pont újabb párkapcsolati probléma miatt tévedtem ide)


Hát elég érdekes 4 év volt. Anno mikor ezeket a sorokat írtam még első kapcsolatom végén jártam kis "éretlen" fiúként első nagy szerelemmel vágyakkal szerelemmel tele. Mára viszont teljesen kiégtem.


A szakítás után bő fél évig nem volt semmi online ismerkedtem, vakon jött mentekbe instant bele szerettem, buktam is nagyokat, majd külsőleg rendbe hoztam magam, elkezdtem ész nélkül bulizni csajozni, ez ~2018 végétől 2020 közepéig tartott, egy ideig full élveztem alkalmi kapcsolatok, bulikban csajozás, elvoltam de azért egyre kezdtem vágyni kapcsolatra, volt is 2-3 már már szerelem fellángolás de mindegyik ilyen olyan okokból meghiusult pl messze lakott és csak egy pár hétig kavartunk mert ment haza (több ezer km) 2020 nyarán össze akadtam egy lánnyal akit már ismertem egy ideje, végül egy bulis este után össze akadtunk és végül megbeszéltük hogy próbáljuk meg kapcsolatban, eleinte jól is alakult így utólag szerintem nem voltam szerelmes, de szerettem, de mi ketten tűz és víz egyre komolyabb dolgok jöttek elő én pedig borzasztóan befordultam egyre több veszekedés lett én pedig csak mind mind jobban menekültem ezektől és szítva jobban a vitákat ami olaj volt a tűzre, a végén már mindketten borzasztóan megviseltek voltunk de mindketten olyanok akik képtelenek szakítani így több hónyapnyi viharos kapcsolat után amiben teljesen leépültem külsőleg és belsőleg végül sikerült kilépni. Ennek már több mint fél éve, közben munkám is rá tett egy lapáttal a maradék lelki erőmet is felemésztette a gödör legalján voltam depressziósan már már alkoholistán pánikbeteg is lettem teljesen összetörve. És innen jött egy borzsztó kemény felfelé út de még messze a vége, már kezdem magam összeszedni, új munkahely, külsőleg kezdem magam összerakni lassan a régi formámban vagyok, fogytam több mint 10kg-ot, de belül teljesen kiégve érzem magam, rettegek mindennemű elköteleződéstől.

És jelenleg így állok ->

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 26. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!