Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok véleményt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt az alábbi szituációról? (hosszú)

Figyelt kérdés

Többször leültem türelmesen/sírva/hisztizve (mikor melyik), hogy nekem szükségem lenne előjátékra szex előtt, nem csak a durr-bele, mert így nagyon fáj. Az utolsó ilyen (sírós, félig-meddig kiabálós) kb 2-3 hónapja volt, utána le tudtam állítani annak ismételgetésével, hogy "előjáték, hahó? Előjáték stb).

Múltkor viszont nagyon kanos volt és kijelentette, hogy most nem lesz. A nevét ismételgettem egyre komolyabban, hogy akkor most szálljon le rólam, viszont ő tovább próbálkozott, simán erősebb nálam, lazán lenyomott. Végül szerintem már hisztérikus voltam és leszállt azzal, hogy mindig megölöm ilyenkor a vágyát, nem lehet velem spontánnak lenni.

Ekkor volt valamilyen olyan szövegem, hogy ha arra vágynék, hogy megerőszakoljanak, akkor felszedek valami aberrált beteg állatot valamilyen partiról, aki megteszi egy sikátorban, de ezt a saját barátomtól NEM fogom eltűrni.

Erre most ki van RÁM akadva, hogy aberráltnak neveztem és duzzog, hogy soha többé nem szexel velem. Teljesen rákattant a szóra, én meg majdnem nevetek az abszurd helyzeten: vajon még mindig nem fogta fel mit akartam közölni vele? Hogy ne annyi legyen a bemelegítés, hogy letolja a gatyáját?

A probléma kb 1 éve van meg, azelőtt nem volt ez a... "figyelmetlenség" nála szexnél :(


2018. febr. 6. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
uhhh ezt nem értem.és azelött? H lehet csak ugy gatya le és tolná be ....ez nagon gáz mit nem lehet ezen érteni??
2018. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de ezt a saját barátomtól NEM fogom eltűrni. - akkor miert is turod? Egyszer lefekudni egy ilyen balfarokkal, megesik, de hogy kapcsolatban elni vele, es utana panaszkodni... na, ahhoz mar nagyon ostobanak kell lenni.
2018. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert az előtte lévő 3 évben semmi ilyesmi problémánk nem volt. A legtöbb esetben már én támadtam le, hogy most már normális szexet akarok. Továbbá megpróbáltam megjavítani a kapcsolatunkat (nem kirúgni és összejönni 2 nap után valakivel), ami jelenleg eléggé instabil. Ez van, ha most nem változik semmi, akkor 4 év kapcsolata lezárul.
2018. febr. 6. 19:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Hagy el a "barátodat", mert nem lesz jobb. Az emberek nem változnak.
2018. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha megszokod a fájdalmat.Egy főnyeremény a hapi,el ne hagyd,tűrjed türelemmel,hisztizve,sírva mint eddig.

Ostoba nők.

2018. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tehát egy éve ezt eltűröd? Pfff... te is saját magad ellensége vagy.

Neki meg fáj az igazság, igen, aberrált állat, aki ilyen módon szexel a barátnőjével, ezen nincs mit szépíteni.

2018. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez nagyon rosszul hangzik... :(

Olyan, mintha már kb csak az igényei ielégítésére használna, hogy ürítsen mondjuk maszturbálás helyett.


Mi változott az 1 évben?

Sosem értem, hogy hogy lehet ezt így, durr bele.

Néha jó a gyors menet, de ez azért durva, ha nála 1 éve ez a természetes (??).. Ha jól veszem ki a szavaidból.


Szép dolog, hogy nem egyből szakítani akarsz.

De a msik végltbe se ess át, hogy a végén már ez lesz a természetes, ha eltűrsz valamit, ami neked rossz.


Mivel nem az első iylen volt, én leülnék vele komolan, ( fiygelmen kívül hagyva a hisztijét, mert ez msot qrvára csak visszatámadás, amiért egy paraszt), és megmondanám neki, hogy ez neked nem ok így. Volt már ebből vite, a legutóbbi 2-3 hónapja, az kettő (!), tehát ha még egyszer ilyen előfordul és nem veszi fiygelembe, hogy neked pl fáj, akkor végeztetek.


Ráadásul 1 éve van már, szerintem így is bőőőven türelmes voltál...

2018. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Hogy átérezze miről beszélsz esetleg béleld ki a puncid bazaltgyapottal vagy tapétázd ki p 80-120-as dörzspapírral. Hátha leesik neki a tantusz. Amúgy síkosító ?

31/f

2018. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem halott, ha már ennyi ideje "nem esik le neki"... A barátod nem tekint rád max már csak ürítőeszközre... Sorry, sajnálom. :(


Ennek a "kapcsolatnak" már vége szerintem. :(

2018. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!