Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyomultam eddig, hogyan változzak?

Figyelt kérdés

Kapcsolat elején túlságosan nyomultam, eltaszítottam magamtól a srácot. Valamit lát bennem, mert mégis együtt vagyunk de megkért hogy legyek "kevesebb". Hogyan tudnám úgy csinálni hogy azt érezze, nem függök tőle, kvázi megvagyok nélküle, de ne leszarás legyen? Fel akarom kelteni a vágyat benne, fenntartani az érdeklődését.

Fiúk, nektek mi teszi a nőt vonzóvá ilyen szempontból, mikor kezdtek kicsit újra teperni?

25 L


2018. febr. 6. 23:19
 1/3 Béla. A Király. ***** válasza:
Legyen mindkettőtőknek magánélete és privát szférája. Ne nyaggasd 10 percenként Messengeren.
2018. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legyen saját hobbid, külön életed, saját elfoglaltságaid, amit nélküle is vígan tudsz űzni/csinálni.

Legyen az edzés, főzés, akármi.. kösd le magad, ne érezze azt, hogy amikor nem vagytok együtt, te csak otthon ülsz egész nap.

Ezen kívül ne ugorj mindig az első szavára, lássa, hogy neked is aktívan telnek a mindennapjaid. :)


25N

2018. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írnak de van akinek ez is kevés. Nekem van hobbim, magánéletem, saját problémáim és munkám, nem írok minden órában és az sem érdekel ha csak pár szót váltunk már ha ő keres. Viszont így is néha sok vagyok azt mondják. Amit fentebb írtak fogadd meg, de az az igazság, hogy akivel igazán passzolsz, az örülni fog ha "sok vagy" és neki nem leszel az.
2018. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!