Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg minden gazdag pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden gazdag pasi csak a szexet akarja? Tényleg azt hiszik a pénzükkel mindent megoldanak, elérhetnek? Nem fontos számukra a belső érték?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem minden gazdag pasi csak a szex-et akarja, vannak köztük ígényesek is, akik megválogatják kibe tegyék bele !

Manapság sokan csak a pénz miatt vannak pasikkal, nekem van sok ilyen ismerősöm ! Ilyen világot élünk, de hogy ennek mi értelme van én nem tudom !

Nekem 3 évig olyan pasim volt, hogy 2 évig én tartottam el, és soha nem tudta elviselni, hogy nekem volt, neki nem, mondjuk nem is sokat tett érte, de én szerettem !

a mostani párom aki már a férjem 1.5 éve és itt csatlakoznék az előttem szólokhoz , Ő komoly kapcsolatot keresett és nem a pénztárcája vastagságát ismertem meg először :D , tehát Ő párt keresett maga mellé és hosszú távra tervezett! és igen abban is igazatok van, hogy nem midegy, hogy apuci adja alá a bömöst, vagy Ő is megdolgozik érte, nagy ám a különbség!

Én folyamatosan tudtam csak meg, hogy kivel hozott össze a sors, soha nem beszét, hencegett róla, hogy mennyi pénze van!!!!!!!!

amikor már láttam itt van mit a tejbe aprítani, akkor az én fejemben az fordult meg, hogy hoppá, vajon most ha neki ennyi pénze van, ő majd mindent megtehet velem ? remélem értitek, de szó sincs erről !!!!

Imádjuk egymást és ez a lényeg !!!

Már mindent másképp fogok fel, jó azért ha van és én azt vallom, hogy egy pasinak legyen több pénze, mert azt nem tudják hosszú távon elviselni !

És XXI.század lévén egy nőnek meg legyen egzisztenciája, ne legyen kitartott kúrva, mert azt gyűlölöm speciel !



Ma már szoktam vele viccelni, hogy "a méteres mérete mellett a vastag pénztárcáját szeretem a legjobban ":D

2010. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

engem 1éve meg keresett egy full gazdag pasi (28éves) én akkor 17voltam!

fel ajánlott egy villát,luxus autót,pénzt,modell állást(modell cége van),nagy márkájú ruhákat,és mindent,amit csak akartam volna!!!

de......cserébe szexet akart!!

de volt mellettem egy fiú(akit kedveltem)nem jártunk még.....és nem kellett a gazdag pasi,bár nehéz döntés volt: luxus,vagy lelki nyugalom!

mind kettő jó lett volna,de csak egy maradhatott: és több hetes gondolkozás után arra jutottam,hogy nem leszek prosti!!

szóval nekem a tapasztalatom az,hogy igen,legtöbbjük szexre utazik,mivel minden csajt meg kaphatnak a mai világba minden éjszakára!!

2010. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!